سرمربی تازه‌وارد فولاد یزد از قضاوت روز پنجشنبه گروه داوری بازی تیمش برابر سایپاشمال شاکی است. مهدی دینورزاده که ۴۸ ساعت بیشتر از حضورش در تیم فولاد یزد نمی‌گذرد، در این باره می‌گوید: «برای نشستن روی نیمکت کارت نداشتم، به همین خاطر برای اولین‌بار در طول سال‌ها مربیگری‌ام از روی سکوی ورزشگاه ساری بازی را تماشا کردم و تازه متوجه شدم چه داستانی دارد این فوتبال ما. تا دیروز می‌گفتند داور مسابقه را می‌خرند، اما حالا انگار کمک‌داور را می‌خرند.»

فولاد یزد که پایین جدول گروه دوم لیگ دسته اول قرار دارد، می‌خواهد از دینورزاده که یک سالی بیرون از گود بوده استفاده کند تا بلکه از سقوط رهایی یابد. با این حال کار آقا مهدی دشوار می‌نماید: «نیمه اول داور در صحنه‌ای نمی‌توانست هند بازیکن حریف را ببیند، اما کمک او کاملا به صحنه مسلط بود که از آن چشم‌پوشی کرد. آن وقت همان توپ رفت و به سود سایپا گل شد. دوباره در یک صحنه داور می‌توانست هم برای ما پنالتی بگیرد و هم بازیکن حریف را اخراج کند که به جای این دو کار یک کرنر به سود ما گرفت. در نیمه دوم هم یک پنالتی مسلم به سود ما را ندیدند تا وقتی بچه‌های ما مشغول اعتراض بودند، گل دوم را هم بپذیریم.»

سرمربی جدید فولاد یزد می‌گوید مشکل از حسین عسگری، رییس دپارتمان داوی نیست، بلکه مشکل از چیدمان داوران برای بازی‌هاست: «چرا باید برای بازی تیم‌های پایین جدول از داوران قوی بهره نبرند؟ من در سلامت حسین عسگری شکی ندارم، چون خودم از خانواده فوتبالم، اما چیدمان داوران مشکل دارد. من فیلم این بازی و نکات بحث‌برانگیز آن را به فدراسیون می‌برم تا آقای عسگری آنها را ببیند و قضاوت کند. بعد از مسابقه ناظر بازی که فیلم مسابقه را دید می‌گفت حتما مشکلات را گزارش می‌کند. آیا محروم کردن داور مشکلی از تیم فولاد یزد حل می‌کند؟»