ملت ایران: باشگاه بارسلونا قصد دارد از دنی آلوس، مدافع برزیلی شان، به عنوان اسلحه ای پنهان برای به خدمت گرفتن نیمار استفاده کنند.

ستاره جوان سانتوس یکی آینده دار ترین بازیکنان دنیای فوتبال است و باشگاه زیادی از جمله بارسا، رئال مادرید، چلسی و بایرن مونیخ به دنبال به خدمت گرفتن او هستند.

باشگاه کاتالانی پیش از این اعلام کرد که آماده است تا با پرداخت ۶۰ میلیون یورو به سانتوس، این ملی پوش برزیلی را به خدمت بگیرد و اکنون نیز قصد دارند با استفاده از ارتباط دنی آلوس با هموطنش، او را به نوکمپ ببرند.
به گزارش منابع سایت گل، رابطه بین دنی آلوس و نیمار خیلی خوب است؛ به طوری که نیمار، مدافع بارسا را مانند برادر بزرگترش می داند و به توصیه های او در داخل و خارج زمین را به دقت گوش کند.

اکنون متقاعد کردن نیمار به یک ماموریت شخصی برای دنی آلوس تبدیل شده است. گفته می شود آلوس به تازگی با نیمار تماس گرفته و با در مورد تجربه فوق العاده ای که می تواند در بارسا داشته باشد، صحبت کرده است. او به ستاره سانتوس گفت بارسا با داشتن او و با حضور بازیکنانی مانند مسی و اینیستا می تواند به تیمی شکست ناپذیر تبدیل شود.

این در حالی است که نیمار بارها اعلام کرده تا پایان قراردادش در سال ۲۰۱۴ در سانتوس خواهد ماند و پس از رقابت های جام جهانی در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد.

گل