عصبانیت عنایتی در مس

ملت ایران: البته رضا عنایتی که گلزن ترین بازیکن لیگ برتر ایران محسوب می شود سن و سال خود را رفته رفته از شرایط آرمانی بالاتر می بیند و همین نکته بیشتر مایه نگرانی مهاجم فعلی مس است. عنایتی که معتقد است کاملا آمادگی بدنی دارد و هیچ خللی در بازی او وجود ندارد اصلا دوست ندارد که نگاه ها در فوتبال ایران نسبت به او عوض شود اما همین مانع سن و سال سبب می شود که اگر او موفق به گلزنی در چند بازی نگردد تردیدها را نسبت به خود بیشتر از همیشه ببیند. عنایتی که در طول بازی های این فصل ۵ گل به ثمر رسانده است و با اینکه چهار گل سه امتیازی در این فصل برای مس به ثمر رسانده است ولی اصلا آمار خوبی در گلزنی ارائه نکرده و طبعا از نگاه رسانه ها نیز دور است.

مهاجم مس هرچند در این فصل به شخصه موقعیت های گل زیادی را از دست داده است و همانند بازی با استقلال برخی فرصت های عالی خود را هم که در گذشته به راحتی تبدیل به گل می کرد از دست می دهد اما او بیشتر از هر زمانی از بازیکنان کناری و پشت سری خود در مس شاکی است. او در جریان بازی مس و فولاد دوندگی زیادی از خود نشان داد ولی عملا موقعیت گل زیادی برای خود فراهم ندید.
او از اینکه پشت سر خود بازیکنی نمی بیند که او را تغذیه کند به شدت ناراحت است و سایر بازیکنان نیز چندان موقعیت سازی برای او نمی کنند. در جریان همین بازی او بارها در زمین با فریاد بر سر مدافعان و هافبک های مس از اینکه به او پاس نمی رسد گلایه کرد اعتراضی که حتی در رختکن هم از زبان او شنیده می شد تا جایی که روی لوکا هم اثر گذاشت و او هم از عملکرد خط میانی تیم خود به شدت ابراز ناامیدی کرد.
عنایتی که با مشکلاتی هم درگیر است و نمی تواند فصل آینده فوتبالش را در کرمان ادامه دهد با این روند شاید در پایان فصل در انتخاب تیم مورد علاقه اش به مشکل بربخورد و این استرس مهاجم مس را بیشتر هم می کند.