سرمربی تیم راه‌آهن بعد از شکست ۳-۰ مقابل تراکتورسازی گفت: در هر دو نیمه سرتر از تیم تراکتورسازی بودیم اما با اختلاف بد به این تیم باختیم که به نظر من این نتیجه بیانگر واقعیت مسابقه نبود.

به گزارش ملت ایران به نقل از مهر، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار راه‌آهن و تراکتورسازی گفت: ما در ابتدای نیمه دوم تمرکز خودمان را از دست دادیم و در همان دقایق ابتدایی این نیمه دو بار دروازه‌مان باز شد.

دایی ادامه داد: هیچ تیمی در تبریز مقابل تیم تراکتورسازی به این اندازه موقعیت ایجاد نکرده بود اما بازیکنان ما با بی‌دقتی همه موقعیت‌ها را از دست دادند. وی در ادامه اظهار داشت: من فقط می‌توانم به مردم آذربایجان شرقی بابت این پیروزی تبریک بگویم.

سرمربی راه آهن تهران با بیان اینکه شکست تیمش را باور ندارد، اظهار داشت: نمی توانم باور کنم در دیداری که ما در اکثر دقایق بازی صاحب توپ و میدان بودیم، سه گل بخوریم و من باز هم این شکست را به عدم تمرکز بازیکنانم مرتبط می دانم.

وی افزود: نقطه قوت تیم تراکتور نفوذ از کناره‌ها بود و من به هافبک‌های دفاعی تیمم گفته بودم به کناره‌ها بیشتر توجه کنند که بازیکنانم این اصل را در نیمه اول به خوبی رعایت کردند اما در نیمه دوم نه.

دایی در خصوص اینکه دو بازیکن از تیم راه‌آهن همزمان از پیراهن شماره دو استفاده کرده بودند گفت: من مسئول کنترل لباس‌های بازیکنان تیم نیستم و این امر به دلیل عدم مسئولیت‌پذیری مسئول تدارکات تیم ما بود.

وی ادامه داد: با توجه به بازی ما مقابل تراکتور می‌توان به آینده امیدوار بود و مطمئن باشید با این فوتبال می‌توانیم از هفته‌های بعدی نتایج بهتری را کسب کنیم.