به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مهرداد جماعتی در مورد شرایطفولاد خوزستانگفت: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و بعد از حضور در قطر تمرینات مناسبی را انجام دادیم. بازیکنان تیم بسیار سرحال و آماده هستند و می خواهیم نمایش خوبی مقابل الجیش قطر داشته باشیم.

وی در مورد میزان شناختش از تیم الجیش قطر اظهار داشت: تا به حال فیلمی از عملکرد بازیکنان الجیش ندیدیم. در هر صورت رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حساسیت زیادی دارد و برای موفقیت در این مسابقات باید از اولین بازی عملکرد خوبی داشته باشیم.

هافبک فولاد خوزستان در مورد احتمال حضور کارلوسکی روشدر قطر یادآور شد: مطمئنا این مسئله می تواند تاثیر گذار باشد. ممکن است چند بازیکن ما در تیم ملی حضور پیدا کنند و وقتی سرمربی تیم ملی به ورزشگاه می آید این مسئله باعثانگیزه بیشتر بازیکنان خواهد شد. البته ما انگیزه زیادی در لیگ قهرمانان آسیا داریم اما حضور کی روش نیز انگیزه ما را بیشتر خواهد کرد.

جماعتی در پاسخ به این سوال که او یکی از افرادی است که پاسپورت خود را به فدراسیون داده و چقدر امید دارد که به تیم ملی دعوت شود عنوان کرد: همه ما به امید زنده هستیم. تمام تلاشم را می کنم تا نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم و اعتماد او را به دست بیاورم در صورت رقم خوردن این اتفاق برای موفقیت تیم ملی تلاش خواهم کرد والا برای موفقیت تیم ملی دعا خواهیم کرد.

وی در مورد شرایط فولاد خوزستان در لیگ برتر گفت: ما تیم یکدست و خوبی داریم. دو سال است فولاد خوزستان کیفیت خوبی از خود به نمایش می گذرد و حضورمان در صدر جدول اتفاقی نیست. در لیگ برتر شایستگی موفقیت را داشتیم و امیدوارم این اتفاق در لیگ قهرمانان آسیا نیز رقم بخورد.

جماعتی در مورد اینکه آیا وقفه بلندمدت در لیگ برتر آنها را دچار مشکل نمی کند خاطرنشان کرد: ما چون در لیگ قهرمانان آسیا بازی داریم و مسابقاتمان تعطیل نمی شود چندان با مشکل روبرو نخواهیم شد البته این مسئله شاید روی کار ما نیز تاثیر بگذارد ولی باید با آن کنار بیاییم.