به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: تیم فوتبالاستقلالکه خود را برای دیدار مقابل الشباب عربستان آماده می کند از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه دیروز برنامه های آماده سازی خود را در کمپ زنده یاد حجازی پیگیری کرد.

درتمریندیروز آبی پوشان هاشم بیک زاده غایب بود ضمن اینکه کبه به تمرینات برگشت و محمد قاضی نیز که دیروز تمرین نکرده بود امروز در کنار سایر بازیکنان حضور داشت.

* سید مهدی رحمتی با وجود آنکه گفته می شود همچنان آسیب دیده است امروز یک ساعت زودتر از سایر بازیکنان در تمرین شرکت کرد و زیر نظر حمید بابازاده به تمرین پرداخت.

* هنوز تمرین آبی پوشان آغاز نشده بود که علیرضا نیکبخت واحدی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دوقلوی پا راهی کلینگ دکتر نوروزی شد. همچنین ایمان باصفا بعد از گذشت چند دقیقه دچار آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران شد و مجبور شد زمین را ترک کند.

* در ابتدای تمرین یکشنبه امیر قلعه نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها به صحبت پرداخت.

سرمربی استقلال خطاب به بازیکنانش گفت از دو روز دیگر وارد فاز بازی های آسیایی می شویم و دیگر باید به فکر این مسابقات باشیم. بازی با ملوان هم هر چه بوده تمام شده و دیگر به آن مسابقه فکر نکنید، سپس سرمربی استقلال اطلاعات حریف را به شاگردانش منتقل کرد.

* ایمان عالمی قبل از شروع تمرین امروز با در اختیار گذاشتن اطلاعات الشباب آخرین وضعیت این تیم را برای قلعه نویی تشریح کرد. الشباب از ۳ بازیکن خارجی خوب بهره می برد و یک بازیکن فلسطینی دارد که بزرگ شده کشور سوئد است و به همین دلیل سرمربی استقلال می خواست با وضعیت بازیکنان این تیم آشنا باشد.

* سرمربی استقلال در حاشیه تمرین دیروز با محمدمهدی نظری نیز به گفت وگو پرداخت.

* در بخش اول تمرین بازیکنان زیر نظر امیر حاج قاسم به گرم کردن بدن های خود پرداخته و سپس زیر نظر قلعه نویی در گروه های چند نفره بازی آقا وسط را پشت سر گذاشتند. بخش پایانی تمرین امروز ارسال از جناحین بود که پژمان نوری از سمت چپ و تیموریان از سمت راست توپ ها را ارسال کرده و مهاجمان به آن ضربه می زدند.

* ایمان مبعلی یکی از بازیکنان آماده تمرین امروز استقلال بود که باعثامیدواری سرمربی این تیم شد.

* قلعه نویی در چندین نوبت مبعلی و قاضی را به دلیل زدن ضرباتشان تشویق کرد.

* منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی و سیروس دین محمدی امروز از نزدیک نظاره گر تمرین آبی پوشان شدند.

* حدود صد نفر از طرفداران تیم استقلال به صورت پراکنده برنامه های تمرینی این تیم را از نزدیک نظاره کردند.

* خسرو حیدری که در طول تمرینات این هفته به جمع آبی پوشان اضافه شده امروز شرایط مناسبی داشت و به نظر می رسد قلعه نویی بتواند از این بازیکن در دیدار روز سه شنبه به صورت ثابت استفاده کند.

* آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال امروز از ساعت ۱۷ در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و نمایندگان رسانه های گروهی می توانند در ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرین در ورزشگاه حاضر باشند.

دیدار تیم های استقلال تهران و الشباب عربستان از ساعت ۱۹ و ۳۰ روز سه شنبه و از گروه A مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.