به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: آبی پوشان از ساعت ۱۵:۳۰ شنبه در کمپ زنده یاد ناصر حجازی و در حضور ۵۰ تماشاگر تمرینات خود را برای بازی مقابل الشباب عربستان درلیگ قهرمانانآسیا پیگیری کردند.

تمرین در حالی آغاز شد که برخلاف روزهای قبل امیرقلعه نوعیدر آغاز تمرین صحبتی با آبی پوشان نداشت. در کمپ استقلال اینطور شایعه شده بود که سرمربی آبی ها از عملکرد شاگردانش در بازی با ملوان همچنان ناراحت است و به نوعی با آنها قهر است. وی در حین تمرین هم بیشتر نظاره گر بود.

*بوبکر کبه، احمد جمشیدیان و هاشم بیگ زاده در تمرین حضور نداشتند.

*یکی از هواداراناستقلالدر حین برگزاری تمرین با اشاره به گل رضا عنایتی به پرسپولیس می گفت که کاش او امسال در جمع آبی پوشان بازی می کرد.

*مهدی رحمتی با تاخیر ۲۵ دقیقه ای در تمرین آبی پوشان حاضر شد.

*یک بنر در کمپ نصب شده بود که روی آن به ۱۰۰ گله شدن آرش برهانی اشاره شد.

*پسر پژمان نوری با گرمکن تیم ملی برزیل در تمرین حضور یافت.

*مهرداد اولادی زودتر از سایر بازیکنان در محل تمرین حاضر شد. بر اساس اعلام میرشاد ماجدی، سرپرست استقلال، وی در مشهد حضور داشت و بلافاصله پس از حضور در تهران به تمرین آمد.

*آندرانیک تیموریان در آغاز تمرین دقایقی با جی لوید ساموئل صحبت کرد. آندو به شوخی به ساموئل می گفت که یک روز که من نبودم چرا استقلال این همه گل خورده است؟

*منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی در تمرین حضور داشتند.

*محمد قاضی به صورت جداگانه دور زمین دوید. در دقایقی از تمرین، مجید صالح با او صحبت کرد. قاضی دچار آسیب دیدگی جزیی شده است.

*شبکه آی فیلم با حضور در کمپ آبی ها درباره سریالهای نوروزی با جمعی از اعضای تیم استقلال گفت و گو کرد.

*سید حسین حسینی تمرینات سنگینی را زیر نظر حمید بابازاده انجام داد. این در حالی است که مهدی رحمتی پس از دقایقی تمرین سبک مشغول گفت و گو با میرشاد ماجدی شد.

*میکو، مربی بدنساز تیم ملی در تمرین حضور یافت.