قربانی جدید آقای خاص!

به گزارش ملت ایران به نقل از فوتبال آنلاین بازگشت هیگواین به ترکیب اصلی رئال در اولین بازی شروع سال نو میلادی، بن‌زما را محکوم به نیمکت‌نشینی خواهد کرد. بن‌زما در جلسه تمرینی پنج‌شنبه همراه با بازیکنان اصلی تمرین را شروع نکرد.

بازیکن فرانسوی رئال که چهارشنبه نیز تمرین با سایر هم‌تیمی‌هایش را به دلیل مشکل جزیی در قوزک پا از دست داده بود؛ پنج‌شنبه به تمرینات طبیعی بازگشت؛ اما مورینیو او را با بازیکنان ذخیره در یک تیم قرار داد. این در حالی بود که هیگواین و کریستیانو رونالدو تمرینات کنترل توپ و شوت کردن را به همراه اوزیل و دی‌ماریا انجام دادند و تنها وظیفه بازیکن فرانسوی در این تمرین شروع حرکت با یک پاس کوتاه بود.

با وجود این حقیقت که هیگواین به مدت ۲ ماه از تمرینات دور بود، اما مورینیو تصمیم گرفت تا شانسش را در اولین بازی سال نو میلادی با قراردادن مهاجم آرژانتینی در ترکیب اصلی امتحان کند تا تیم در خط حمله بار دیگر تهاجمی‌تر عمل کند و از بن‌زما بخواهد به خودش بیاید. مورینیو بار دیگر دستان بن‌زما را محکم فشرد تا او را به واکنش وا دارد.

سرمربی پرتغالی رئال مادرید با وجود گلزنی بازیکن فرانسوی در دیدار با مالاگا و درخشش در مسابقه مقابل وایادولید کمبودی را در عملکرد بنزما می‌بیند. به هر حال این برای مورینیو کافی نبود و او انرژی بن‌زما برای تحت فشار قراردادن خط دفاعی حریف را کم می‌داند.

علاوه بر این مورینیو معتقد است که بن‌زما تمام انرژی‌اش را در دیدار دور رفت مقابل سلتاویگو که به دلیل مصدومیت از زمین مسابقه بیرون آمد، نشان نداده و بر این باور است که او می‌توانست مدت زمان بیشتری در زمین بماند.