ملت ایران:مجتبی جباری می‌گوید مشکل کاپیتانی در تیم استقلال کاملا حل شده است. امروز جباری در حضور رحمتی و نکونام بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازو بست و در پایان بازی هم اعلام کرد: «مجیدی کاپیتان اول است و من دومین نفر هستم.» اما اعتراف او در مورد سابقه امیرحسین صادقی در استقلال هم موضوع جالب توجهی است.

مجتبی جباری پس از پیروزی یک بر صفر استقلال برابر سایپا عنوان کرد: تیم سایپا بسیار خوب بود همیشه می‌دانستیم که بازی برابر سایپا دشوار خواهد بود زیرا این تیم بازیکنان و مربی خوبی دارد. تمام تلاش خود را کردیم و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم.

وی در مورد بحثکاپیتانی استقلال خاطرنشان کرد: این موضوع تمام شده است، فرهاد مجیدی کاپیتان اول استقلال است و من هم کاپیتان دوم، مسئله‌ای در این زمینه وجود ندارد.

بازیکن استقلال در مورد رابطه سرد بازیکنان به علت مسئله کاپیتانی خاطرنشان کرد: اینطور نیست که مطرح می‌شود تمام مسائل تمام شده است فکر کنم لازم نیست دیگر در این مورد صحبت کنیم. همه بازیکنان با یکدیگر هماهنگ هستند و تنها هدفشان قهرمانی استقلال است.

جباری در مورد رابطه سرد نکونام و رحمتی یادآور شد: همه بازیکنان بزرگ و حرفه‌ای هستند و برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند. نکونام کاپیتان تیم ملی است و رحمتی هم دروازه‌بان تیم ملی. همیشه بازیکن باسابقه کاپیتانی را می‌گرفت، هم‌اکنون من این بازوبند را گرفته‌ام. نیم‌فصل اول من نبودم و مهدی رحمتی این بازوبند را می‌بست.

بازیکن استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا امیرحسین صادقی از لحاظ سابقه بیشتر از جباری نیست، گفت: نمی‌دانم، فکر نمی‌کنم سابقه مجیدی هم از صادقی بیشتر باشد. اما به علت پیشکسوتی این بازوبند به او داده شده است.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل تیم تصمیم گرفت کاپیتانی را به مهدی رحمتی بدهد و هم‌اکنون هم به این شکل تصمیم‌گیری شده است. برای بازیکنان بستن بازوبند کاپیتانی مهم نیست، مهم موفقیت تیم است.

جباری در مورد اینکه توانسته در ترکیب ثابت استقلال قرار بگیرد، گفت: خدا را شکر با کمک مربیان آرام آرام به بازی‌ها برگشتم و امیدوارم در آینده نیز بتوانم شرایط بهتری پیدا کنم.

هافبک استقلال در مورد حضور تماشاگران خاطرنشان کرد: باید امکانات بهتری در اختیار تماشاگران بگذاریم شاید محیط و فضای ورزشگاه به گونه‌ای نیست که تماشاگران در این مکان حاضر شوند شاید اصلاً نیازی نباشد که ورزشگاه ۱۰۰هزار نفری داشته باشیم. شاید با ورزشگاه ۳۰ تا ۴۰هزار نفری هم بتوانیم مسابقات را برگزار کنیم و همیشه پر باشد، مانند باشگاه‌های منچستر و…