به گزارش ملت ایران به نقل از سایت گل شهاب گردان که بانوعی دلخوری از پرسپولیس جداشد و به سپاهان پیوست خیلی زود به ترکیب اصلی قهرمان نیم فصل اول رسید اما در هر دو مسابقه ای که او به میدان رفته سپاهان شکست خورده تا شهاب بدشانس ترین خرید نیم فصل دوم باشد.

به گزارش گل شهاب که در دیدار هفته شانزدهم پرسپولیس مقابل ملوان دو گل خورد و سپس از این تیم جدا شد در سپاهان با دو شکست یک گله مقابل مس و فولاد کار خود را آغاز کرد تا در تیم جدید هم ناکام باشد.

هر چند گردان در دیدار با مس روی گل خورده تا حدودی مقصر بود اما روی گل فولاد کار خاصی نمی توانست انجام دهد و اتفاقا در ۴-۳ صحنه خطرناک روی دروازه اش و موقعیت های تک به تک واکنش مثبتی نشان داد تا سپاهان روی ضدحمله ها بیش از این غافلگیر نشود.

عجیب اینکه روز گذشته قبل از بازی با فولاد برخی هواداران سپاهان گردان را هو کرده و با تشویق محمدباقر صادقی خواستار بازی کردن این دروازه بان در ترکیب اصلی تیم محبوب شان بودند.

باید دید زلاتکو کرانچار تا کجا از این دروازه بان بدشانس و کم روحیه حمایت خواهد کرد و آیا درمصاف بعدی زردها بازهم شهاب مامور حفاظت از دروازه تیمی است که صدرنشینی را به استقلال پس داد و با شکست به فولاد به رتبه سوم نزول کرد یا نه؟