به گزارش ملت ایران به نقل از گل، باشگاه میلان تلاش هایش برای به خدمت گرفتن ماریو بالوتلی را آغاز کرده و قصد دارد پیشنهادی رسمی برای به خدمت گرفتن این ملی پوش ایتالیایی ارائه بدهد.

میلانی ها تقریبا از جدایی پاتو و روبینیو مطمئن شده اند و به همین دلیل قصد دارند هر طور شده بالوتلی را به خدمت بگیرند. البته مبلغ ۲۰ میلیون پوندی که سیتی برای فروش این بازیکن در نظر گرفته می تواند این انتقال را با مشکل مواجه کند.

گالیانی در حال حاضر در حال مذاکره با باشگاه کورینتیانس برای فروش پاتو است و این بازیکن احتمالا با انتقالی ۱۵ میلیون یورویی راهی تیم قهرمان جام باشگاه های جهان خواهد شد. روبینیو نیز از چند باشگاه مختلف پیشنهاد دارد اما سانتوس از بیشترین برای به خدمت گرفتن او برخوردار است.

گفته می شود پیشنهاد اولیه میلان برای به خدمت گرفتن بالوتلی، یک انتقال قرضی خواهد بود اما باشگاه انگلیسی ترجیح می دهد هرچه زودتر این مهاجم دردسرساز را با انتقالی دائمی واگذار کند تا نیمکت نشینی های او، باعثکاهش قیمتش نشود.

یک منبع آگاه به سایت گل گفت: " شرایط بالوتلی در باشگاه منچسترسیتی به نقطه ای رسیده که هر دو طرف می خواهند هرچه زودتر به این رابطه پایان بدهند.

ماریو به مدیر برنامه هایش گفته که آماده جدایی از سیتی است. او تنها در انتظار یک پیشنهاد از ایتالیاست. "

این در حالی است که پیش از این، سیلویو برلوسکونی، مالک باشگاه میلان، احتمال پیوستن بالوتلی یا دروگبا به این باشگاه را رد کرده بود اما به نظر می رسد روسونری گزینه اول سوپرماریو برای بازگشت به سری آ باشد.
البته او برای رسیدن به این هدف باید دستمزد هفتگی ۱۱۰ هزار پوند را کاهش دهد. پاتزینی و کرکیچ که در تابستان به میلان پیوستند نتوانستند انتظارات را برآورده کنند ومیلانی ها سخت به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم در کلاس جهانی هستند تا در کنار الشعراوی، بتوانند مشکلات خط حمله تیم شان برطرف کنند.