ادامه فوتبال انگلیس در آستانه سال نو

ملت ایران: هفته بیستم رقابت های لیگ برتر امشب با برگزاری ۸ دیدا رآغاز می شود و ۲ بازی دیگر فردا برگزار خواهد شد.

اوضاع جدول

در پایان هفته نوزدهم این رقابت ها یونایتد با برد مقابل نیوکاسل ۴۶ امتیازی شد و سیتی که مقابل ساندرلند نتیجه را واگذار کرد امتیازی را کسب نکرد تا ۳۹ امتیازی مانده و فاصله اش با صدر جدول بیشتر شود. چلسی با یک بازی کمتر و ۳۵ امتیاز تیم سوم است و تاتنهام، اورتون و وست بروم همگی ۳۳ امتیازی و در رده های چهارم تا ششم هستند. آرسنال ۳۰ امتیاز هفتم است و استوک سیتی(۲۸)، سوانسی، لیورپول و نوروویچ هم همگی با ۲۵ امتیاز رده های هشتم تا یازدهم را اشغال کرده اند. دو تیم ردینگ و کوئینزپارک رنجرز هر دو با ۱۰ امتیاز تیمهای نوزدهم و بیستم هستند.

بازیهای مهم هفته

در مهمترین بازیهای این هفته ساندرلند و تاتنهام مقابل هم قرار می گیرند. منچستریونایتد مقابل وست بروم به میدان می رود و نوروویچ سیتی و منچسترسیتی با هم دیدار می کنند. اورتون میزبان چلسی خواهد بود و کوئینزپارک رنجرز و لیورپول هم با هم مصاف خواهند کرد

برترین گلزنان

در حال حاضر میچو، بازیکن اسپانیایی سوانسی با ۱۴ گل در صدر جدول گلزنان است. روبین فان پرسی با ۱۳ گل(یک گل از روی نقطه پنالتی)، دمبا با و لوئیس سوارس هر دو با ۱۱ گل زده در رده های بعدی هستند و جرامین دفو با ۱۰ گل پنجمین گلزن برتر لیگ جزیره است.

برنامه بازیهای این هفته لیگ برتر بدین ترتیب است

شنبه ۹ دی(۲۹ دسامبر)

ساندرلند - تاتنهام(ساعت ۱۶.۱۵)

استون ویلا - ویگان اتلتیک(ساعت ۱۸.۳۰)

فولام - سوانسی(ساعت ۱۸.۳۰)

منچستریونایتد - وست بروموویچ(ساعت ۱۸.۳۰)

نوروویچ - منچسترسیتی(ساعت ۱۸.۳۰)

ردینگ - وستهم یونایتد(ساعت ۱۸.۳۰)

استوک سیتی - ساوثهمپتون(ساعت ۱۸.۳۰)

آرسنال - نیوکاسل(ساعت ۲۱)

یکشنبه ۱۰ دی(۳۰ دسامبر)

اورتون - چلسی(ساعت ۱۷)

کوئینزپارک رنجرز - لیورپول(ساعت ۱۹.۳۰)