قدرت یحیی از ژوزه هم بیشتر است

تساوی پرسپولیس مقابل آبادانی‌ها، وضعیت یحیی گل‌محمدی، ترانسفر انصاری‌فرد و البته مثل همیشه کل‌کل با فتح‌الله‌زاده! این‌ها سوژه‌های مصاحبه امروز رویانیان را تشکیل می‌دهند.

به گزارش ملت ایران به نقل از فارس، مدیرعامل پرسپولیس در مورد انتخاب گل‌محمدی به عنوان سرمربی اظهار داشت: گل‌محمدی را حمایت کامل می‌کنیم و قدرتش از مانوئل ژوزه هم بیشتر است. در جلسه امروز نیز تمامی بازیکنان اعلام کردند از او حمایت خواهند کرد. حالا این گوی و این میدان و همه باید برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم.

وی در مورد حضورش در فدراسیون عنوان کرد: من به فدراسیون رفتم که به آنها بگویم که آیا باید به حق، عدالت و درستی امیدوار باشیم که مسئولان فدراسیون نیز تقریباً این اطمینان را به ما دادند که می‌توانیم درست کار کنیم. مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود، کریم انصاری‌فرد از این تیم جدا خواهد شد، گفت: این بازیکن به هیچ تیمی نمی‌رود و در پرسپولیس خواهد ماند.

رویانیان در مورد دیدار با فجر خاطرنشان کرد: آنها تیم خوبی دارند. فجری‌ها مرد هستند و از همین حالا مهمان‌نوازی از پرسپولیس را آغاز کرده‌اند و مطمئنم در شیراز مشکلی نخواهیم داشت. وی در خصوص اینکه گفته می‌شود سرپرست پرسپولیس تغییر می‌کند، اظهار داشت: از شیرینی راضی هستیم، اما اگر آدم خوبی پیدا شود خودم را هم عوض خواهم کرد!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد جام حذفی تاکید کرد: برای قهرمانی در این جام برنامه داریم و با قدرت مسابقات بعدی را شرکت می‌کنیم. رویانیان در پایان در مورد کری‌خوانی فتح‌الله‌زاده گفت: مدیرعامل استقلال خیلی کری می‌خواند، اما من اهل این کارها نیستم و فقط به بازیکنانم تاکید می‌کنم که به زمین بروند و برای موفقیت تیم تلاش کنند.