ملت ایران:طبق گزارش منتشره در رسانه های ایتالیایی که در روزنامه های آ. اس و مارکای اسپانیا نیز بازتاب داشته، این طور به نظر می رسد که ماسیمیلیانو الگری، سرمربی میلان به دنبال افزایش تجربه در خط دفاعی تیمش است و حالا تمرکزش را برروی خرید ریکاردو کاروالیو قرار داده.

این درحالی است که ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال حسابی روی این مدافع پرتغالی بازنکرده و او در تابستان گذشته هم به دنبال جدایی از رئال بود که دراین مسیر موفق نشد.

حالا روزنامه های ایتالیایی کالچو مرکاتو و توتومرکاتو به این نکته اشاره کرده که سران میلان تمایل زیادی به خرید او دارند و نام کاروالیو را در صدر گزینه های مدنظرشان در بازار پیش رو قرار داده اند. این طور به نظر می رسد که بعد از جدایی تیاگو سیلوا از میلان و انتقال او به پاری سن ژرمن، خط دفاع روسونری دیگر یک لیدر قدرتمند و باتجربه نداردو مسئولیت هدایت خط دفاعی بر دوش فیلیپ مکسس فرانسوی قرار داده شده است.

اگر توافقات میان سران میلان و رئال نهایی شود، سران باشگاه مادریدی می توانند دستمزد سالانه ۴.۵ میلیون یورویی که به این مدافع پرتغالی پرداخت می کنند را در جیب بگذارند. این فصل کاروالیو در ترکیب اصلی تیم های مورینیو جایی نداشته و در بازیهای کم اهمیت تیمش در جام حذفی به میدان رفته و عملکرد او نیز چندان قابل قبول نبوده