این قاضی کی برمی گردد؟

ملت ایران:با گلزنی هر سه مهاجم پرسپولیس در دیدار با ملوان که پس از مدتها و برای اولین بار در این فصل رخ داد بسیاری از هواداران پرسپولیس فسخ قرارداد با ایمون زاید و کنار گذاشتن جواد کاظمیان را تا حدودی فراموش کردند اما محمد قاضی که حدود یک ماه از مصدومیتش گذشته هنوز در کادر بازیکنان این تیم جا دارد و با بازگشت او بار دیگر رقابت مهاجمان برای بازی کردن در ترکیب اصلی سخت خواهد شد.

قاضی که طی ماه های اخیر از ناحیه رباط داخلی، مینیسک و رباط خارجی آسیب دیده بود و شانس آورد که هیچ کدام از این اعضای زانویش پاره نشد بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره ۴-۳ هفته ای فیزیوتراپی و آب درمانی سنگین مدتی است که با تمرینات تعادلی و هوازی به زمین چمن برگشته و با علیپور و سودی فیزیوتراپ و مسوول کلینیک باشگاه به صورت اختصاصی کارمی کند.

دیروز اما محمد قاضی که در چهره اش تغییراتی به وجود آورده بالاخره طعم شیرین لمس توپ و ضربه زدن به آن را پس از حدود یک ماه چشید تا مشخص شود زمان بازگشت او به تمرینات گروهی نزدیک شده است.

هر چند فاصله بازی با نفت آبادان و فجر سپاسی زیاد نیست اما قاضی می تواند برای حضور در ترکیب پرسپولیس در دیدار با گهر در هفته سوم و نفت تهران در جام حذفی امیدوار باشد هر چند رقیب اصلی او کریم انصاری فر است که به نظر می رسد اگر ترانسفر نشود انگیزه زیادی برای خودنمایی و گلزنی دارد.

گل