ملت ایران:در آستانه سفر به هرمزگان و بازی با آلومینیوم، آرش برهانی اوضاع استقلال را کاملا آرام توصیف می‌کند. مهاجم گلزن آبی‌پوشان می‌گوید هیچ درگیری بر سر بازوبند کاپیتانی در تیم به وجود نیامده و این جنگ را رسانه‌ها به وجود آورده‌اند.

از بازی فردا مقابل آلومینیوم بگو.

آلومینیوم تیم بسیار خوبی است که از بازیکنان جوان و باانگیزه‌ای بهره می‌برد. قطعا این تیم فردا تمام توانش را برای پیروزی مقابل استقلال خواهد گذاشت، اما ما هم با تغییر و تحولاتی که در نیم‌فصل به وجود آوردیم قصد داریم اولین گام را در نیم‌فصل دوم محکم برداریم.

یکی از بازیکنان حریف هم میلاد میداوودی است!

میلاد یکی از بهترین بازیکنان ایران به شمار می‌رود. متأسفانه این اواخر او نتوانست در استقلال آن‌طور که باید و شاید خوب بازی کند اما او ذاتاً بازیکن بزرگ و خوبی است که می‌تواند فردا مقابل ما مشکل‌ساز شود.

برای میداوودی کری نمی‌خوانی؟

خیر، چنین کاری نمی‌کنم.

چرا؟

میلاد بهترین دوست من است و معنایی ندارد برای صمیمی‌ترین رفیقم کری بخوانم.

به نظر می‌رسد استقلال به‌خاطر بازوبند کاپیتانی وارد حاشیه‌های زیادی شده است؟

نه! مشکل خاصی نیست که بخواهد تیم را وارد حاشیه کند. استقلال تیم بزرگ و پرطرفداری است و در تیم‌های بزرگ بعضی مواقع جریاناتی پیش می‌آید.

چطور می‌گویی مشکل خاصی نیست در حالی که طی چند روز گذشته مشکل بازوبند در استقلال اخبار فوتبال را تحت‌الشعاع قرار داده؟!

باور کنید چیزی نیست که بخواهد نگران‌کننده باشد.

اما این قضیه باعثقهر و جدایی نکونام شد!

جواد مشکلات شخصی دارد و به خاطر بازوبند ناراحت نشده. در هر صورت مشکلی نیست که آسان نشود. این جنگ‌ها را بعضی از شما رسانه‌ها به وجود آوردید.

فکر می‌کنی نکونام برگردد؟

بله. جواد هم دوباره به استقلال برمی‌گردد. مشکل وی حل‌شدنی است.

با حضور این همه مهاجم، ترافیک و رقابت در خط حملۀ استقلال بیشتر شده. از این قضیه نمی‌ترسی؟

تا جایی که من یادم مانده و در ذهنم هست همیشه در خط حملۀ استقلال رقابت وجود داشته. این‌طور رقابت‌ها در استقلال طبیعی است و من با این موضوع هیچ مشکلی ندارم.

راستی، علی کریمی در جمع پرسپولیسی‌ها گفته تو در حال حاضر بهتر از مهاجمین جدید استقلال هستی؟

علی کریمی به من لطف دارد. همیشه سعی می‌کنم به تیمم کمک کنم و برای استقلال مثمرثمر باشم. امیدوارم در نیم‌فصل دوم هم برای تیم محبوبم گل بزنم و هواداران را راضی کنم.

تا این هفته ۶ گل برای استقلال به ثمر رساندی. فکر می‌کنی خودت را به رافخایی ۱۱ گله برسانی؟

من ۲ گل در جام حذفی به ثمر رساندم و در لیگ ۶ گله هستم. خدا را شکر محتبی جباری دوباره به استقلال اضافه شد چرا که مطمئنم با حضور او شرایط برای من و گلزنی‌هایم بیشتر می‌شود و من از این به بعد تمام تلاش و سعی‌ام را می‌کنم تا برای استقلال ابتدا مفید باشم و سپس تمرکزم را برای گلزنی‌های بیشتر خواهم گذاشت.

راستی مشکل مالی‌تان حل شد؟

خیر، هنوز برای نیم‌فصل دوم پولی دریافت نکردم. مطمئنم که مسئولین در فکر حل این مشکل هستند. رفع مشکل مالی آدم را دلگرم می‌کنم.

چقدر به قهرمانی استقلال امیدواری؟

استقلال از نیم‌فصل خیلی بهتر شده است. ما دور رفت در اکثر بازی‌ها ۱۲ یا ۱۳ بازیکن داشتیم و اکثرا میلاد و حنیف را بر روی نیمکت داشتیم اما با خریدهایی که در نیم‌فصل انجام دادیم شرایط قطعا بهتر می‌شود و ما می‌توانیم با این بازیکنان نتایج مورد نظرمان را کسب کنیم.

شما بهتر یارگیری کردید یا پرسپولیسی‌ها؟

ما بر حسب نقاط ضعف بازیکن گرفتیم و این سوال شما که ما را با پرسپولیس قیاس می‌کنید درست نیست.

و پیش‌بینی بازی با آلومینیوم؟

خدا را شکر در حال حاضر شرایط خوبی داریم. امیدوارم بتوانیم با فرامین کادر فنی این بازی را ببریم.

گل