ملت ایران:رئال مادرید هفته خوبی را پشت سر نگذاشت. آنها پس از شکست در جام حذفی مقابل سلتاویگو این بار در خانه خود با اسپانیول مساوی کردند، تیمی که در رده نوزدهم قرار داشت!

رئال هرچند توانست گلی که خورده بود را جبران کند اما در نهایت به یک امتیاز بسنده کرد.

لوکا مودریچ در ابتدای بازی توپ را به تیر دروازه حریف کوبید. با این که رئال بازی را خوب شروع کرده بود اما سهل‌انگاری‌های آنها منجر به گل اسپانیول در دقیقه ۳۱ شد. وردو توپ را به سرخیو گارسیا سپرد که به دلیل جای‌گیری بد سرخیو راموس و په‌په فضایی عالی در اختیار داشت و او هم با خونسردی گل زد و برنابئو را ساکت کرد.

اما کریس رونالدو در دقیقه ۱ + ۴۵ بازی را به تساوی کشاند. سانتر سامی خدیرا به او رسید و او که خاوی لوپس را مغلوب کرده بود گل‌زنی کرد.

مادرید در دقیقه ۴۸ گل دوم را هم زد. رونالدو توپ را به فابیو کوئنترائو سپرد و او پس از کنترل توپ آن را وارد دروازه کیکو کاسیا کرد.

کاسیا با درخشش خود حملات رئالی‌ها را دفع می‌کرد تا این که اسپانیول در دقیقه ۸۸ بازی را به تساوی کشاند.

مقابل دروازه رئال شلوغ شد و راموس توپ را به شکل بدی دفع کرد. توپ در نهایت مقابل دروازه به یوردی آلبین تازه‌وارد رسید و او هم آن را وارد دروازه ایکر کاسیاس کرد.

اسپانیول با ۱۲ امتیاز از ۱۶ بازی در رده نوزدهم ماند. اما تیم همشهری آنها، یعنی بارسلونا می‌تواند با برد در بازی امشب فاصله‌اش با رئال را به ۱۳ امتیاز برساند. رئال هم با ۳۳ امتیاز همچنان سوم است.

گل