مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش از آغاز نشست امیررضا خادم با او، هدایتی و دایی اظهار کرد: نمی دانم این نشست راجع به چیست. اجازه بدهید در جلسه حضور پیدا کنیم و بعد نظرم را به شما می گویم.
او درباره حضور هدایتی در هیات رییسه پرسپولیس گفت: هدایتی به تنهایی نمی تواند از پس کار بیاید و نیاز داریم چند نفر باشند که به پرسپولیس کمک کنند. پروین با رد جلسه خود با مسئولان شهرداری برای حل مشکلات پرسپولیس گفت: فکر نمی کنم خصوصی سازی باشگاهی مثل پرسپولیس اصلا به این راحتی ها باشد. ضمن اینکه حسابرس های وزارت ورزش در باشگاه مستقر شده اند و در حال انجام کار خود هستند. من امیدوارم بدهی باشگاه همین ۵ میلیاردی که می گویند باشد چرا که اگر بیشتر از این باشد و باشگاه را به ما بدهند، این پول برای ما مشکل ساز می شود.
او درباره شایعه برکناری سعید شیرینی از سرپرستی پرسپولیس گفت: تا الان بحثی در این رابطه نبوده است.
پروین همچنین درباره شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: هنوز خیلی شانس داریم. اگر از ۴ بازی ۹ امتیاز بگیریم، قطعا جزو سه تیم بالای جدول خواهیم بود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا می شود پرسپولیس را به مردم واگذار کرد، گفت: این تیم متعلق به مردم است اما مردم نمی توانند باشگاه را اداره کنند. باید ۵ – ۶ تن که توانایی دارند، روی کار بیایند. تیم هایی مثل پرسپولیس و استقلال در هر فصل حداقل ۲۰ – ۲۵ میلیارد هزینه دارند.
حسین هدایتی هم که در این نشست حضور پیدا کرده گفت: اجازه بدهید تا به جلسه بروم و بعد درباره اتفاقات صحبت کنیم. هنوز هم می گویم که از فوتبال فراری هستم. خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس از نظر من محال است.