ملت ایران:پس از اعلام جدائی مانوئل از تیم پرسپولیس و جدی شدن سر مربیگری یحیی گل محمدی برخی بازیکنان پرسپولیس صحبت هائی را مطرح کردند که شاید پیامد های بسیاری برای پرسپولیس به همراه داشته باشد.

سید جلال حسینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: فعلا منتظر رویانیان هستم تا با وی صحبت کنم و بعد نظر قطعی خود را جدا شدم از پرسپولیس بدهم.

وی اضافه کرد: برکناری ژوزه تصمیم باشگاه پرسپولیس است و ما بازیکنان نقشی در برکناری وی نداشتیم.

وی در خصوص علت ناراحتی خود از پرسپولیسی ها گفت: ناراحتیم ربطی به ژوزه ندارد و من به آقای شیرینی هم گفتم که اخبار رختکن توسط من به بیرون نمی آید.

وی خاطر نشان کرد: خودمان را برای نیم فصل آماده می کنیم تا بتوانیم در نیم فصل دوم بازی های بهتری را از خود به نمایش بگذاریم.

غلامرضا رضایی: همه دوست دارند مرا خراب کنند / شنیده ام در لیست مازاد هستم

غلامرضا رضایی ': در خصوص برکناری ژوزه باید بگویم این مربیبا برخی ها مشکل داشت و البته قبل از مصدومیت من می گفت غلامرضا بهترین بازیکن پرسپولیس است ولی بعد از مصدومیتم شنیده ام مرا در لیست مازاد قرار داد.

وی اضافه کرد: پرسپولیس را دوست دارم و هر آمدنی رفتنی دارد. یک روز به این تیم آمدم و یک روز باید بروم، من از این ناراحتم همه دوست دارند خرابم کنند، برای من چیز دیگری مهم نیست. به هر حال ژوزه هر شکستی می خورد یک بهانه می آورد و همه عملکرد وی را در این نیم فصل دیده اند و می توانند قضاوت کنند.

نورمحمدی: برای ما فرق نمی کند مربی اخراج شود یا خیر

مدافع پرسپولیس گفت: اخراج ژوزه تصمیم باشگاه بوده و برای ما فرقی نمی کند مربی اخراج شود یا خیر.

نور محمدی افزود: ما تابع باشگاه هستیم و این باشگاه هست که تصمیم می گیرد که کدام بازیکن یا مربی برود و این باشگاه بوده که تصمیم گرفته که ژوزه برود.

وی اضافه کرد: ما تلاش خود را می کنیم پرسپولیس موفق باشد و برای بازیکنان فرقی نمی کند مربی برکنار شود یا نه و ما کار خود را می کنیم و برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنیم.

مهدوی کیا: فقط در ایران بازیکنان در برکناری مربی نقش دارند

هافبک پرسپولیس گفت: فقط در ایران است که بازیکنان با مصاحبه ها علیه سر مربی در اخراج نقش دارند.

مهدوی کیا در این رابطه افزود: برکناری ژوزه به بازیکنان ربطی ندارد و بازیکنان در برکناری وی نقشی نداشته اند. به هر مربی را که با آن کار کردم احترام می گزارم و به ما ربطی ندارد و این فقط در ایران است که بازیکنان با مصاحبه های خود در برکناری مربی تیم نقش دارند.

عادل کلاه کج بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس که پس از دو فصل جدایی دوباره به تیم برگشت در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در حال حاضر در تمرین حضور پیدا کردم و خوشحال هستم که به این تیم بزرگ آمدم منتظرم تا پس از بازگشت رویانیان از سفر ایتالیا قرار داد خود را ثبت کنم.

باشگاه خبرنگاران