به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، لوکا بوناچیچ سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در نشست خبری پیش از بازی این تیم با تراکتورسازی در فینال جام حذفی که فردا در کرمان برگزار می شود، حاضر شد و درباره این دیدار گفت: همانطور که مشخص است اسم بازی فینال است و این خودش اهمیت بازی را نشان می دهد، من خودم تاکنون دو بار قهرمان جام حذفی شده ام و معنی آن را کاملاً درک می کنم و این بهترین فرصت برای من و باشگاه مس است که کاری تاریخی را انجام بدهم.
حساسیت فینال: این اولین بازی مهم تاریخ مس کرمان حساب می شود برای همین همه ما در باشگاه تلاش دو چندانی برای پیروزی در بازی فردا می کنیم ما خودمان می دانیم که با برد در بازی فردا می توانیم نتایج ضعیف در لیگ را جبران کنیم این خودش به ما انگیزه می دهد.
غایبین: ما مشکلاتی هم داریم مثلاً نمی دانیم تأمینی به بازی فردا می رسد یا نه ولی بقیه بازیکنان برای بازی مشکلی ندارند خوشبختانه در این چند روز تمام شرایط نرمال برای مان فراهم بوده است تمرینات خوبی هم داشته ایم. در بازی فردا هم، هم مردانه و هم جوانمردانه بازی می کنیم. خیلی وقت بود منتظر چنین فرصتی بودیم و اصلاً دوست نداریم خیلی راحت آن را از دست بدهیم.
وضعیت بد در لیگ: همه بازیکنان به اهمیت بازی آگاهی دارند ولی با این حال همین الان هم اگر بگویند در لیگ برتر بمانیم و از جام حذفی کنار برویم قطعاً لیگ برتر را انتخاب می کنم ولی با این حال شانسی که در جام حذفی داریم را اصلاً نمی خواهیم از دست بدهیم.
تمدید قرارداد: من برای تمدید قرارداد و مذاکره آماده ام این بستگی به مدیران باشگاه دارد که چه تصمیمی بگیرند و چه پیشنهادی بدهند و چه صحبت هایی را در مذاکره مطرح کنند.
تراکتورسازی: تونی اولیویرا مربی با تجربه ای است و قطعاً تیمش را برای گرفتن جام به اینجا می آورد خودم انتظار دارم که فردا بازی سخت و نفس گیری در پیش داشته باشیم اما اطلاعات خوبی از حریف داریم و باور داریم که در بازی فردا از حریف گل بیشتری می زنیم. الان تنها مشکل بزرگی که احساس می کنیم در تیم داریم مشکل گل زنی است و خوشبختانه ادینهو در تمرینات چند روز اخیر خیلی آماده نشان داده امیدوارم که فردا همه بازیکنان از نظر موقعیت سنجی بتوانند از فرصت هایی که برای شان فراهم می شود، استفاده کنند چون این گل ها یک فرصت تاریخی برای آنها است که اسم خودشان را در تاریخ باشگاه ثبت کند.