به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، تیم فوتبال استقلال تهران با پیروزی ارزشمندی که مقابل سایپای البرز بدست آورد، توانست جایگاه خود را در صدر جدول بازی ها تثبیت و بار دیگر گوی رقابت را از رقبای تحت تعقیبش برباید. مهرداد اولادی، بازیکن استقلال در خصوص این بازی و شرایط کنونی آبی ها گفت:
*شرایط استقلال را چگونه ارزیابی می کنی؟
خب شکر خدا وضعیت خوبی داریم و تیم بعد از پیروزی که مقابل سایپا کسب کردیم، از نظرروحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد. ما با شرایط خوبی که در جدول داریم، حالا آماده حضور در ادامه بازی ها هستیم تا برای تکرار قهرمانی سال قبل گام بلندی برداریم.
*پیروزی ارزشمندی مقابل سایپا کسب کردید، این بازی را چطور دیدی؟
ببینید! این بازی برای هر دو تیم بازی سختی بود، بخصوص اینکه ما با توجه به پیروزی فولاد در بازی آن روز حتما باید پیروز از میدان خارج می شدیم تا صدر جدول را از دست ندهیم به هر حال من خوشحالم که این بازی با ۳ امتیاز برای ما همراه شد و ما توانستیم به هدف مان برسیم.
*سایپا را چطور دیدی؟
خب تیم سایپا همیشه برای استقلال حریف دست و پا بسته ای نبوده و در این بازی هم همینطور سرسخت ظاهر شد و بخصوص در نیمه اول با مهاجمان تند و تیز خود ما را اذیت کرد ولی در هر حال با صحبت های امیرخان در بین دو نیمه موفق شدیم برتری استقلال را بر حریف دیکته کنیم و دست پر از این بازی خارج شویم.
* آرش برهانی در این بازی صدمین گل خود را با پیراهن استقلال به ثمر رساند، چه صحبتی در این باره داری؟
خب قطعا آرش از دوستان خوب من است و برای استقلال خیلی زحمت کشیده، من خیلی برای این اتفاق خوشحالم و امیدوارم که بتواند این روند را ادامه دهد و باز هم برای استقلا گلزنی کند. در هر حال من فکر می کنم که او به آنچه لیاقتشرا داشت، رسید.
*این روزها در اردوی آماده سازی در کیش به سر می برید، اوضاع چطور است؟
اوضاع خوبی داریم و طبق صلاحدید کادرفنی به کیش آمدیم تا ریکاوری خوبی از نظر روحی روانی و البته بدنی داشته باشیم و بتوانیم به امید خدا و با تلاش بچه ها و تدابیر کادرفنی در بازی های باقی مانده نیز همانطور که تا اینجای کار توانستیم با همه مشکلات صدرنشین بمانیم، با قدرت ظاهر شویم و به سوی قهرمانی قدم برداریم. به هر حال این مسئله ای است که ما برای آن مصمم هستیم.
*شرایط خودت چطور است؟
وضعیت خودم هم که البته خوب است. این روزها هم با تمام توان تلاش می کنم تا به مرز آمادگی ام برسم و بتوانم در صورت صلاحدید کادرفنی به تیم خدمت کنم