به گزارش ملت ایران به نقل از فوتبال آنلاین تیم فوتبال گالکسی موفق شد به مرحله نهایی کاپ ام ال اس راه پیدا کند و در یک دسامبر میزبان هاستون دینامو خواهد بود. این بازی پایانی است بر حضور ۶ ساله ی کاپیتان سابق تیم انگلیس دیوید بکهام در گلکسی است.

بکهام در این باره می گوید: من واقعا از این مدتی که برای تیم ال ای گلکسی بازی کردم لذت بردم و دوست داشتم تا وقتی که می توانم بمانم و برای این تیم بازی کنم اما باید کمی هم برای خانواده ام وقت بگذارم و به علایق فرزندانم برسم. ارتباطاتم را با لیگ آمریکا قطع نخواهم کرد و شاید روزی دوباره برای بازی کردن به این لیگ برگردم زیرا هنوز اعتقاد دارم که به پایان دوران حرفه ایم نرسیده ام.

در این مدت شاهد بودم که مردم آمریکا روز به روز بیشتر به فوتبال علاقمند می شوند. مهمترین چیز برای من این است که برای تیم افتخار کسب کنم ولی خیلی خوشحال هستم که حضورم در این تیم باعثشد تا روز به روز به هواداران تیمم اضافه شود. مردم در آمریکا خیلی کمتر از جاهای دیگر نسبت به فوتبال علاقه نشان می دهند.

هفته گذشته اخباری مبنی بر پیوستن بکهام به لیگ استرالیا منتشر شد. گفتنی است هارپر دختر بکهام نقش کلیدی در این جدایی بازی کرده است.