به گزارش ملت ایران، علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در چند روز گذشته و پس از بازی مقابل ازبکستان خیلی ها اظهار نظرهای مختلفی داشتند و می‌دانم که خیلی از مردم لطف دارند و دوست دارند نظر مرا هم بدانند. اما چون فایده‌ای ندارد و گوش شنوایی در فوتبال این مملکت نیست، بهتر است هیچ نگویم تا خدای ناکرده برخی‌ها نگویند پروین به دنبال منافع خودش است. ما هم سکوت می‌کنیم همین طور حرکت می‌کنیم.

وی در خصوص شرایط پرسپولیس گفت: پرسپولیس یکی از سخت‌ترین بازی‌های خود را مقابل ذوب آهن با پیروزی پشت سر گذاشت. این بازی ۹۰ دقیقه استرس داشت، اما خوشبختانه بچه‌های با تجربه ما فوتبال را تا دقیقه ۹۶ دنبال کردند و همه چیز را تمام شده ندیدند.

وی خاطرنشان کرد: بچه‌های ما بد نبودند اما وقتی ذوب آهنی‌ها ۱۰ نفره شدند پرسپولیس سوار بازی شد و این طبیعی بود. فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم حتی از تعداد انگشتان دست هم بیشتر، اما ذوب آهن در زمین خود فشرده بود و اجازه ورود توپ به دروازه‌اش را نمی‌داد.

پروین افزود: البته به نظرم ۲ گلی که در ابتدای بازی از ذوب آهن خوردیم کاملا تیم ما را غافلگیر کرد اما در هر صورت این برد در این شرایط برای پرسپولیس باارزش و بسیار حیاتی بود. اصلا برد در دقایق پایانی و ۹۶ ارزش چند برابری نسبت به بازی‌های دیگر دارد.

مدیر فنی قرمزپوشان تاکید کرد: البته نباید از بازی خوب و روان ذوب آهن گذشت که در دقایق ابتدایی به خوبی توپ را در زمین بازی بسیار روان به حرکت درآوردند و به ۲ گل هم رسیدند. گل اول طوری زده شد که به نظرم یکی از قشنگ‌ترین گل‌ها بود و باید به فرهاد کاظمی و بچه‌های جوان تبریک بگویم.

پروین خاطرنشان کرد: امیدوارم پرسپولیس در ۲ بازی خودش تا نیم فصل به امتیاز‌های لازم برسد تا انشاءالله در نیم فصل دوم با اضافه کردن چند بازیکن تازه نفس هر چه سریع‌تر به بالای جدول بیاید. باور کنید دلم نمی‌آید جدول لیگ برتر را نگاه کنم. چون پرسپولیس در رده‌های پایین است، اما همه از رویانیان گرفته تا تک تک بازیکنان در تلاشند تا این مشکلات حل شود و انشاءالله پرسپولیس در کورس قهرمانی قرار گیرد.