به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: کار انتقال ایمان مبعلی به استقلال تمام شده است و این بازیکن از امروز به جمع یاران امیر قلعه نویی اضافه خواهد شد. عبدالله ویسی که به این بازیکن اجازه ی جدایی داد درباره انتقال مبعلی گفت:
تمام کارها برای حضور مبعلی در استقلال تهران انجام شده و این کار ما یک کار فرهنگی بود. ما دنبال این هستیم که به نماینده ایران در آسیا کمک کنیم و به همین دلیل با رفتن مبعلی موافقت کردیم تا با حضور در استقلال تهران این تیم را کمک کند.

مبعلی چه زمانی به استقلال ملحق خواهد شد؟!


شرایط کاملاً مهیا شده است و مبعلی امروز با استقلالی ها قرارداد می بندد تا در خدمت این تیم باشد و ما هم برای این بازیکن آرزوی موفقیت می کنیم.

انتقال ایمان قرضی است یا قطعی؟!

مبعلی باید با ما فسخ قرارداد کند تا بتواند به استقلال بپیوندد. در عین حال باید بگویم استقلال خوزستان خانه ایمان است و او هر زمانی که خواست می تواند به خانه خودش بازگردد.

شما هنوز خطر سقوط را احساس می کنید، با رفتن این بازیکن به مشکل نخواهید خورد؟!


ما منافع ملی را در نظر گرفتیم و استقلال در آسیا به این بازیکن نیاز داشت. ما تنها به این دلیل با جدایی مبعلی موافقت کردیم و مطمئناً رفتن او باعثنمی شود که ما از لیگ برتر سقوط کنیم، چون دیگر خطر سقوط را حس نمی کنیم.

روی کاغذ اما خطر سقوط وجود دارد..

ماندن ما در لیگ برتر قطعی شده است و از ابتدای لیگ در رده های نهم تا دوازدهم بودیم و از این رتبه پایین تر نرفتیم. شاید روی کاغذ هنوز خطر سقوط را حس کنیم اما با گرفتن یک امتیاز صددرصد در لیگ می مانیم و در بازی های باقی مانده نیز تلاش می کنیم در جدول صعود داشته باشیم.