به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران و به نقل ازسایت رسمیفدراسیون فوتبال، در این صفحه به پیراهن کشورهایی که مراسم رونمایی‌شان انجام شده باشد، اشاره شده و طرح آنها چاپ شده است. دیلی میل هم طرح پیراهن‌ها را منتشر کرده و درباره پیراهن ایران نوشته است: «مراسم رونمایی از پیراهنتیم ملی ایرانهفته گذشته در هتل المپیک تهران برگزار وپیراهن جدید تیم ملیبا طرحی ازیوزپلنگ ایرانیکه تولیدی شرکت آلمانی آل اسپورت است، رونمایی شد. ایران به همراه آرژانتین، نیجریه و بوسنی در گروه ششم جام جهانی قرار دارد و کار سختی برای صعود دارد، اما نکته مهم اینجاست که پیراهن زیبایی دارد.

پیراهن‌های تیم ملی ایران در دو رنگ سفید و قرمز با یوزپلنگ ایرانی رونمایی شد. در این باره باید گفت که از جام جهانی ۱۹۹۰ ایتالیا چنین طرح زیبایی دیده نشده، اما در هر صورت این یوزپلنگ یک طراحی جالب دارد و روی پیراهن ایران خودنمایی می‌کند.»

دیلی میل پیراهن تیم ملی ایران را در کنار پیراهن تیم‌های آلمان و اسپانیا قرار داده و نوشته است: «نمره‌ای که می‌شود به طراحی پیراهن ایران داد هم تراز با نمره پیراهن‌های آلمان و اسپانیاست و می‌شود گفت که پیراهن تیم ملی ایران جزو زیباترین پیراهن‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل است.»