به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: در جریان بازیرئال مادریدمقابل ویارئال که با برد کهکشانی ها به پایان رسید، لوکا مودریچ بارها مورد تشویق هواداران تیمش قرار گرفت و کارلو آنچلوتی در پایان این بازی دراین باره صحبت کرد.
این گزیده ای از صحبت های کارلتو درکنفرانس خبری اش است:
*روند بازی: بعد از بازی سختی که مقابل اتلتیکوداشتیم، پیش بردن این بازی کار ساده ای نبود ولی بازیکنان ما به خوبی کار کردند. از جمله بیل که گل اول بازی را زد و پاس گل هم داد.
*استراتژی بازی:در شرایط خوبی هستیم. چون کاملا متمرکزیم. دراین بازی انرژی تیم کاملا متفاوت بود و ما سختی هایی را مقابل تیمی که توپ را به عقب می آورد متحمل شدیم ولی درضدحملات خیلی خوب کارکردیم
*بازی خوب خسه:او بازیکن خیلی خوبی برای تیم است و به شدت تلاش می کند. این همان چیزی است که همه از او می خواهیم. برای سن و سال خسه، عملکردش کاملا مثبت و خوب است.
*مارسلو وکوئنترائو:بعید می دانم که این دو برای بازی سه شنبه شب غایب باشند. ضربه ای به کمر مارسلو وارد شد و او نتوانست به بازی ادامه دهد. در مورد کوئنترائو هم امیدوارم که مشکلش جدی نباشد.
*خسه و بیل، تغییر پست ها درجناحین: نمی دانم. الان پست آنها را تغییر نمی دهم. چون هردویشان به گل می رسند. بسته به شرایط خط حمله تیمم دارد. اگر مهاجم توانایی داشته باشی، بهتر است که پست این دو را عوض کنی ولی با درنظر داشتن شرایط بنزما برای ما بهتر بود که اینگونه بازی کنیم.
*جای خالی کریس حس نشد:کریس بازیکنی است که برای ما غیرقابل جایگزینی است.
*بنزما:من از او خیلی چیزها خواستم. دراین بازی به یک مهاجم هوشیار و آماده در محوطه جریمه نیاز داشتیم. چون برای این بازی تدابیر خاصی داشتیم. ولی گاهی از او می خواهیم که عقب بیاید وکیفیت تکنیکی لازم برای انجام این کار را دارد. او بازیکن کاملی است و بازیکن مهمی برای ماست.
*ایسکو: من هرروز روی او حساب باز می کنم. چون او وقتی به تیم ما آمد کیفیت بالایی را به نمایش گذاشت و به او نیاز خواهیم داشت. در بازی شنبه به او فرصت داده نشد، چون ما مجبور شدیم دوتعویض برای پوشش دادن جناحین انجام دهیم و در بازی بعد بازی خواهد کرد.
*مودریچ: یک بازیکن به تیم تعادل نمی دهد، بلکه تیمی که خیلی تلاش می کند به تعادل می رسد. اما مودریچ به برقراری این تعادل خیلی کمک می کند و شایسته این بود که هواداران برنابئو تشویقش کنند.
*شرایط تیم: تیم ما حال و روز خوبی دارد ولی باید هوشیار باشیم. چون هنوز بازیهای سخت زیادی مانده. ما بازیهای خیلی سختی پیش رو داریم و برای آماده سازی بازی ۳شنبه هم کار سخت است. چون یک دربی پیش روست و به تمرکز زیادی نیاز دارد.