به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: ژوزه مورینیو ادنآزاررا بسیار ستوده است. این بازیکن بلژیکی هت تریک کرد تا تیمش با پیروزی مقابل نیوکاسل به صدر جدوللیگ برتربرسد.
او در نیمه اول دو گل زد و سپس پس از خطا روی اتوئو ضربه پنالتی حاصل را در نیمه دوم گل کرد.
مورینیو پس از مسابقه گفت آزار در هفته های گذشته هم همین قدر عالی بود: «به نظرم این بازی با دیگر بازی های او خیلی متفاوت نبود. تنها تفاوت این بود که او برای اولین بار هت تریک کرد.
بازی او بسیار شبیه به بازی در خانه هال، در خانه منچسترسیتی، مقابل منچستریونایتد، مقابل لیورپول و رویاروی ساوتهمپتون بود. او بسیار عالی بازی می کند و استمرار، جاه طلبی و تکامل بازی او رویایی است.»
مورینیو درباره صدرنشینی تیمش گفت: «به نظرم داریم عالی بازی می کنیم. البته نیمه اول بهترین بازی ما را ندیدید چون ما مشکلاتی داشتیم اما ما مدت هاست که داریم عالی بازی می کنیم.
ما در صدر لیگ هستیم و این چیزی است که نمی توان پنهانش کرد، اما من همان حرف همیشگی را می زنم و همان حس همیشگی را دارم.» مورینیو بارها گفته که تیمش مدعی اصلی قهرمانی نیست.
آلن پاردو، مربی حریف هم از آزار ستایش کرد: «او نمایشی عالی داشت چون تیمی قدرتمند پشت سرش بود. چهار مدافع آنها سرسخت بودند و نمانیا ماتیچ مقابل آنها بازی می کند که ثبات لازم برای آزار را فراهم می سازد تا او به حریف آسیب بزند.»