به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: تیم فوتبالاستقلالتهران که پس از دیدار مقابل مس کرمان و حذف از بازی های جام حذفی،تمریناتآماده سازی خود را برای بازی های لیگ پشت سر می گذاشت، امروز نیز از ساعت ۱۵ در محلکمپمرحوم ناصرحجازی آخرین نوبت از تمرینات خود را پشت سر گذاشت تا برای بازی فردا مقابل سایپای البرز آماده شود.
*بارش چند روزه برف در پایتخت، کمپ حجازی را هم سفید پوش کرده بود و با وجود برف روبی مسئولان این مجموعه، همچنان سربه سر گذاشتن بازیکنان با گلوله های برفی از سوژه های تمرینات آبی پوشان بود. استقلالی ها امروز نیز به وسیله گلوله های برفی حسابی از خجالت هم درآمده و سر به سر یکدیگر گذاشتند. کری های اکبرپور و تیموریان در این میان از همه داغ تر بود.
*قبل از آغاز تمرین امروز، بازیکنان حاضر در محل تمرین، با تقسیم شدن به دو گروه تیمی با یکدیگر به تنیس فوتبال پرداختند.
*امیر قلعه نویی، سرمربی استقلال در جریان تمرین امروز با تاخیر ۱۵ دقیقه ای خود را به کمپ حجازی رسانده و پیش از حضور در تمرین با استقبال گرم هواداران این تیم روبرو شد. وی بلافاصله پس از حضور در تمرین، دقایقی را درباره بازی فردا و شرایط نفرات با بازیکنان به گفت و گو پرداخت.
*با وجود اینکه چند روزی از زادروز تولد مهدی رحمتی، سنگربان استقلال می گذرد، یکی از هواداران وی امروز خود را به کمپ رسانده و دسته گلی را بابت تبریک تولد به رحمتی اهدا کرد.
*آنتونیو کاروالیو، ملقب به تونی بازیکن برزیلی استقلال در جریان تمرینات امروز آبی پوشان از آمادگی بالایی برخوردار بود و حرکات دیدنی را به نمایش گذاشت تا بدین ترتیب تکنیک بالای خود را به رخ بکشد.
*اولین آیتم تمرینی استقلالی ها، دویدن به وسیله دو استارت سرعت بود که زیر نظر امیر حاج قاسم، مربی بدنساز این تیم انجام شد.
*مدد جباری، مسئول تدارکات استقلال که در این تیم سابقه ای ۱۸ ساله دارد، درجریان تمرین امروز از پیش بینی گلزنی جباری در تیم قطری خبر داد که به واقعیت تبدیل شده بود، گفتنیست که مجتبی جباری هم از این پیش بینی وی تشکر کرده بود.
*از دیگر آیتم های تمرینی امروز آبی پوشان، انجام بازی آقاوسط بود که در قالب پاس های کوتاه و سرعتی زیر نظر قلعه نویی انجام شد تا تمرکز بازیکنان در هنگام ارسال پاس های کوتاه بالا برود.
*سرپرست استقلال، میرشاد ماجدی در تمرین امروز غایب بود تا به امور جاری باشگاه بپردازد.
*ارسال از جناحین، و تمرین شوت زنی طبق روال روزهای گذشته از آیتم های ثابت تمرینی استقلالی ها بود که حسابی عرق بازیکنان را درآورد.
*درحین این آیتم تمرینی، حنیف عمران زاده، مدافع استقلال شوت سنگینی را روانه دروازه سید حسین حسینی کرد که با این حرکت توپ از محوطه کمپ خارج شد!
*مجید صالح، مربی استقلال با ۳۰ دقیقه تاخیر خود را به کمپ رساند.
*حدود ۲۰ هوادار استقلال در جریان تمرین امروز خود را به کمپ زنده یاد حجازی رسانده بودند تا از نزدیک نظاره گر تمرینات آبی پوشان باشند.
*هاشم بیک زاده که در چند روز گذشته کمی دچار کسالت شده، دقایقی را با کاوه ستوده، پزشک استقلال به صحبت پرداخت و پیگیر معالجه خود شد.
*استقلالی ها پس از تمرین امروز روانه هتل پارسیان اوین شدند تا اردوی پیش بازی سایپا را در این محل برپا کرده و مهیای جدال فردا شوند.
*دیدار دو تیم استقلال و سایپای البرز فردا و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی پایتخت برگزار خواهد شد.