به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: شاگردان امیرقلعه نوییبعد از حذفی دراماتیک از جام حذفی و شکست مقابل مس کرمان، حال در رقابت های لیگ باید به مصاف سایپا بروند. حنیف عمران زاده، مدافع استقلال در خصوص شرایط این تیم و مسالئل مختلف گفت و گویی را با سایت گل انجام داده که می خوانید:
*وضعیت استقلال را چطور می بینی؟
شکر خدا وضعیت تیم بد نیست. ما بعد از بازی های جام حذفی ریکاوری خوبی داشتیم و تعطیلی تمرین به دلیل بارش برف هم بهانه خوبی شد تا از نظر روحی روانی روی ادامه بازی ها تمرکز کنیم. در این مدت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و حالا هم آماده بازی با تیم سایپا هستیم.
*بازی با مس با حذف تلخ استقلال همراه شد، چه نظری درباره این بازی داری؟
من قبلا هم گفته بودم که تیم مس، تیم خوبی است که از کادرفنی و بازیکنان خوبی بهره می برد و به نظر من حقش نیست که در این جایگاه از جدول بازی ها باشد. به هر حال مس در روزی موفق به شکست ما شد که روز استقلال نبود. ما در دقایق حساسی از بازی گل خوردیم و همین هم کار ما را برای ادامه بازی سخت کرد. البته ما فرصت های خوبی هم داشتیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد ولی به هر حال ما جام حذفی را به دست فراموشی سپردیم و تمام تمرکزمان روی ادامه بازی هاست.
*بازی با سایپا را چطور می بینی؟
خب تیم سایپا هم تیم خوب، یکدست و جوانی است که از انگیزه بالایی در مقابل استقلال سود می برد. این بازی قطعا برای هر دو تیم، بازی راحتی نخواهد بود ولی در هر صورت، از این جا به بعد، هر بازی برای ما حکم یک فینال را دارد و و نباید هیچ امتیازی را از دست بدهیم.
*هواداران استقلال در این مدت، حضور کمرنگی در حمایت از استقلال داشتند، این مسئله را چطور می بینی؟
ببینید! ما در این مدت، یعنی از ابتدای فصل با تمام مشکلات و کمبودهای مالی مبارزه کردیم و تیم را با این همه مشکل به صدر جدول رساندیم، امیدوارم که هواداران هم در این شرایط حساس از تیم حمایت کنند تا بتوانیم از عنوان قهرمانی پارسال دفاع کنیم.
*ادینهو در این دوبازی خط دفاعی استقلال را آزار داد.
بله خب بازی فوتبال است و اتفاقات پیش بینی نشده آن. در فوتبال هر اتفاقی ممکن است بیفتد و ادینهو هم در ۳ موقعیتی که داشت توانست ۳ گل به ثمر برساند. شما ببینید، ما در طول این فصل این همه کلین شیت داشتیم و انصافا نمی شود عملکرد خوب دفاعی استقلال را به خاطر این مسئله نادیده گرفت.
*مشکل را در چه می بینی؟
خب وقتی یک تیم گل می خورد، همه سازمان دفاعی تیم مقصر هستند و نمی شود این مسئله را متوجه یک نفر دانست. به هر حال ما باید تمرکزمان را روی ادامه کار معطوف کنیم و با فراموش کردن جام حذفی به فکر قهرمانی در لیگ باشیم.
*در این مدت پرسپولیسی ها برای حذف استقلال خیلی کری خواندند، چه نظری داری؟
خب ما نباید خیلی به این مسائل توجه کنیم و تمام تمرکزمان را روی امتیازگیری در بازی ها بگذاریم تا به هدف مان که همان قهرمانی در لیگ است برسیم. ولی در هر حال هرچه باشد ما یک مرحله بعد از پرسپولیس حذف شدیم و من نمی دانم چرا تیمی که خودش حذف شده، برای پرافتخارترین تیم جام حذفی باید کری بخواند؟
البته من برای پرسپولیس و هوادارانش احترام زیادی قائلم و برای شان آرزوی موفقیت دارم.
*فکر می کنی استقلال بتواند از عنوان قهرمانی سال قبل دفاع کند؟
خب ما هنوز پنج بازی باقی مانده در لیگ داریم و حالا هم صدرنشین هستم و من فکر می کنم که از این جا به بعد، همه چیز دست خودمان باشد، چرا که باید بدون لغزش و از دست دادن کوچکترین امتیاز برای رسیدن به قهرمانی بجنگیم تا منتظر سایر نتایج نمانیم.
*شنیدیم که ظاهرا یکی از اعضای خانواده ات هم در بیمارستان بستری شده؟
بله متاسفانه چند روزی است که مادرم در بیمارستان بستری شده و همین مسئله هم ذهنم را درگیر خود کرده است. به هر حال امیدوارم هرچه زودتر سلامتی اش را بدست بیاورد تا بتوانم با دغدغه کمتری کارم را ادامه بدهم.
*وضعیت خودت را چطور می بینی؟
خب خودم هم وضعیت خوبی دارم و در این مدت هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم. فکر می کنم بعد از بازی با سایپا با هماهنگ شدن اردوی ریکاوری، بچه ها بتوانند یک ریکاوری خوب داشته باشند و با روحیه بهتری به ادامه بازی ها برسند.