به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: ذوب آهن بار دیگر در لیگ نتوانست پیروز شود و با یک گل از همشهری اش شکست خورد. قاسم حدادی فر یکی از خوب هایذوب آهندر این دیدار بود که در زیر می توانید مصاحبه این بازیکن را بخوانید:

باز هم شکست خوردید..!

نمی دانم چرا بازی ها اینگونه شده است؛ توپ های ما اصلاً گل نمی شود اما موقعیت ۴۰ درصدی حریف تبدیل به گل می شود. امیدمان به بازی های آینده است و انشاءالله در بازی های آینده بتوانیم جبران کنیم.
به سپاهانی ها تبریک می گویم. این تیم در کورس قهرمانی است و امیدوارم با قهرمانی که بدست می آورد برای مردم اصفهان افتخاری دیگر کسب کنند.
یک موقعیت خوب هم در انتهای بازی از دست دادی..!

در آن موقعیت من کمی بد به توپ ضربه زدم، هدف من این بود که داخل چارچوب بزنم اما بد به توپ ضربه زدم و به تیر دروازه خورد. شاید اگر به زاویه مخالف می زدم احتمال گل شدن توپ بیشتر می شد.

به نظرت شهراورد اصفهان زیبا بود؟!

چه ذوب آهن و چه سپاهان همیشه در هر مقامی که بوده اند برای برد به شهرآورد می آمدند و به همین خاطر شهرآوردهای اصفهان زیبا می شود.

و مثل اینکه همه از چمن فولاد شهر شاکی بودند..!

فولادشهر چند سال قبل یکی از بهترین زمین های ایران بود اما اکنون افتضاح ترین زمین چمن ایران است. اصلاً نمی شود توپ را کنترل کرد و تا آن لحظه ای که توپ در اختیار بازیکن قرار می گیرد اصلاً نمی توان پیش بینی کرد توپ کدام سمت می رود