به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: فجر در سومین بازی اش باید مقابلپرسپولیسقرار بگیرد و محمود یاوری برای سومین بار در این فصل روبه روی علیداییقرار می گیرد. فجری ها که شرایط سختی در جدول دارند خوب می دانند که با باخت در این دیدار باید از ماندن در لیگ قطع امید کنند.
البته محمود یاوری اما چنین اعتقادی ندارد و با قدرت و ایمان فقط به بردن پرسپولیس فکر می کند، وی در صحبتی با سایت گل می گوید: «پرسپولیس یا هر حریف دیگری که باشد ما کاری نداریم، ما برای احیای خودمان و گرفتن حق و حقوق خودمان تلاش می کنیم. ما فقط به پیروزی خودمان فکر می کنیم اما فوتبال حوادثو اتفاقات هم دارد، اگرچه ما با تمام تلاش سعی می کنیم بازی هایمان را ببریم تا در لیگ بمانیم.»
وی در مورد مقابله با بازیکنانی چون پیام صادقیان می گوید: «ما با نفر کاری نداریم و به اسم ها نگاه نمی کنیم ما سعی می کنیم کار تاکتیکی خوب انجام دهیم تا موفق شویم. در این فصل ۲بار با پرسپولیس بازی کردم و این تیم را خوب می شناسم. هدف ما به مراتب بالاتر از هدف پرسپولیسی هاست. ما برای زنده ماندن باید بجنگیم و امیدمان به خداست. بازیکنان من مصمم و پرتلاش و با انگیزه اند و می خواهند در این باری موفق بشوند. البته حریف ما سنگین وزن است اما باید به سبک رسول خادم با فکر و رشادت دنبال زیرگیری از مچ پای پرسپولیس باشیم.»
یاوری در ادامه می گوید: «تماشاچیان یار دوازدهم ما هستند و از آنها می خواهم مثل همیشه عنایت کنند و به تیم خودشان کمک کنند. تیم فجر بدون هواداران بی معناست و ما امید داریم که آنها به ما کمک کنند و بازیکنان هم در زمین کار خودشان را بکنند تا بتوانیم به هدفمان برسیم.»
یاوری همچنین در پایان در مورد قهرمانی لیگ افزود: «به نظر من استقلال، فولاد و سپاهان شانس زیادی برای قهرمانی دارند اگرچه پرسپولیس هم همیشه یک رقیب جدی قهرمانی بشمار می رود. آنها با علی دایی خودشان را جمع و جور کرده اند و می توانند قهرمان باشند.»