به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، پرسپولیس برای بازی فردا مقابل فجر سپاسی قاسم دهنوی را به خاطر محرومیت و مهرداد کفشگری و امید عالیشاه را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و به نظر می رسد یکی از تغییرات ترکیب این تیم نسبت به بازی با سپاهان حضور محمد نوری در ترکیب به جای قاسم دهنوی محروم باشد.
در واقع محمد نوری را شاید بتوان خوش شانس ترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل دوم نامید چرا که بعد از مصدومیت کفشگری حالا که دهنوی یک بازی خوب انجام داده و می تونست کنار حقیقی دوباره در ترکیب اصلی قرار بگیرد محروم شد و این بازیکن قاعدتا باید به میدان برود. نوری قبل از این با محرومیت صادقیان و حقیقی هم در شرایطی مشابه به ترکیب اصلی برگشته بود.
از سویی قاعدتا فردا حمیدرضا علی عسگری که در بازی با سپاهان بهترین بازیکن تیمش بود دوباره در گوش چپ ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان خواهد رفت و حالا که عالیشاه مصدوم است همه منتظر نیروی جوانی و هنرنمایی او در آن بخش از زمین هستند.
با این وجود اگر فرض بر بازی کردن علی عسگری در ترکیب اصلی باشد از بین مسلمان، صادقیان و خلعتبری یکی باید بیرون بنشیند. در بازی مقابل سپاهان صادقیان هم مثل نوری محروم بود اما حالا شرایط بازی دارد و باید دید دایی از کدام یکی از این ستاره های تکنیکی عبور می کند که به نظر می رسد احتمال نیمکت نشینی خلعتبری طبق سابقه ایده های دایی بیشتر است هر چد خلعت هم مقابل سپاهان خوب کار کرد.
در نوک خط حمله هم قاعدتا محمد عباس زاده باید دوباره فیکس باشد و سیدصالحی روی نیمکت بنشیند. عباس زاده در دو بازی متوالی در جام حذفی و لیگ فیکس بوده و در هر دو بازی گل زده و خوب کار کرده است. با این حساب سیدصالحی که تک گل بازی رفت را به ثمر رساند در این بازی نیمکت نشین خواهد بود و باید منتظر بازی در نیمه دوم بباشد، درست مثل حاتمی که بعد از خربا کردن چند موقعیت در بازی با گسترش فولاد حالا حتی به عنوان بازیکن ذخیره هم به زمین نمی آید.
از طرفی باید به مهرداد پولادی هم نگاه کرد. احتمالا دایی باز هم او را در لیست ۱۸ نفره تیمش قرار خواهد داد اما مشخص نیست که از این بازیکن در دفاع چپ بهره بگیرد و میثم حسینی را نیمکت نشین کند.
بدین ترتیب به احتمال فراوان ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی فردا عبارت است از: نیلسون، سیدجلال، بنگر، حسینی، ماهینی، حقیقی، نوری، علی عسگری، مسلمان، صادقیان(خلعتبری) و عباس زاده به میدان خواهد رفت.