به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، محمود یاوری تا قبل از بازی فردای تیمش مقابل پرسپولیس در همین فصل دو بار مقابل سرخپوشان تهرانی قرار گرفته که در نوع خود اتفاق عجیب و بی سابقه ای بود.
محمود یاوری ابتدا در قامت سرمربی مس کرمان و در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس به میدان رفت که دو بر صفر بازنده شد. البته آن مسابقه حاشیه هایی هم به همراه داشت و هیچکس تصویر کف زدن یاوری برای بازیکنان پرسپولیس بعد از گل اول که بازی جوانمردانه را رعایت نکرده بودند از یاد نخواهد برد.
چند هفته بعد یاوری بعد از اخراج از نیمکت رهبری مس بار دیگر هدایت فجر سپاسی را در اختیار گرفت اما در آن مسابقه هم با یک گل مغلوب شد.
فردا قدیمی ترین و باسابقه ترین مربی تاریخ لیگ برتر برای سومین بر رودرروی پرسپولیس قرار می گیرد و در حالی که هواداران پرسپولیس انتظار دارند تا با شکستی دیگر در کارنامه او یک گام به قهرمانی نزدیک شوند جناب سرهنگ می خواهد تیمش را از سقوط فراری دهد.
یاوری فردا از هت تریک مقابل پرسولیس و علی دایی در یک فصل فراری است وظاهرا می خواهد با یک دفاع جانانه حداقل یکم امتیاز را از تیم نابسمان دایی دشت کند. آیا او موفق خواهد شد؟