به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: زلاتکو کرانچار پس از پیروزی تیمش برابر ذوب آهن در کنفرانس خبری ظاهر شد و درباره این دیدار گفت: سپاهان به دلیل این که باید در کورس می ماند به این سه امتیاز احتیاج داشت و ذوب آهن نیز به دلیل این که سقوط نکند برای سه امتیاز به زمین آمده بود و به همین دلیل کیفیت بالای بازی را در این شهرآورد ملاحظه کردیم.
ما انتظار یک بازی دفاعی را از ذوب آهن داشتیم، اما به شدت بسته بازی می کرد و اجازه پاسکاری را از ما گرفته بود، اما آن زمان که گل را دریافت کرد، تیم آنها از هم باز شد و ما توانستیم بهتر دست به ضد حمله بزنیم و چند موقعیت گل را خلق کردیم.


مقایسه این دیدار با شهراورد تهران:این شهرآورد بسیار با کیفیت تر از شهرآورد تهران بود و دو تیم جوانمردانه و بسیار با کیفیت وارد زمین شدند. هم ذوب آهن به سه امتیاز این مسابقه احتیاج داشت و هم سپاهان. برای همین نظاره گر بازی بسیار زیبایی بودیم.


وضعیت ذوب آهن: این تیم قطعا پتانسیل در لیگ را دارد، اما به دلیل این که فشار سقوط نکردن بر روی بازیکنان زیاد است، آنها بازی انتحاری در زمین انجام می دهند و برای همین است که بازی هایشان را از دست می دهند. آنها نباید هر بازی را مرگ و زندگی بدانند، چرا که فشار ناشی از این تفکر اجازه تمرکز را از آنها می گیرد. ذوب آهن یک تیم ریشه دار در لیگ ایران است و حیف است که این تیم با چنین تاریخچه غنی و یکی از برندهای فوتبال ایران در آسیا به همین راحتی از لیگ خارج شود.

وضعیت سپاهان برای قهرمانی:

استقلال، فولاد وپرسپولیسسه حریف ما برای قهرمانی هستند. استقلال و فولاد بازی های سخت شان از هفته آینده شروع شده و باید با تیم های صدر جدولی بازی کنند. پرسپولیسی ها نیز باید با تیم های پایین جدول بازی کنند. پس هر سه تیم کار دشواری را در لیگ دارند.

سپاهان از بازی با ذوب آهن تا سوت پایان آخرین بازی لیگ باید پیروز بازی هایش باشد. چرا که انتظار من از بازیکنان این است که سه امتیاز هر بازی یعنی یک گام به سوی قهرمانی و در این شرایط که لیگ تا روز پایان در ابهام کامل است جای هیچ گونه اشتباهی وجود ندارد.

همین تیم ذوب آهن اگر دو بازیکن با کیفیت دیگر به خود اضافه کند، یکی از بهترین تیم های آسیا در سال ۲۰۱۵ خواهد بود و مطمئنا برای قهرمانی در سال آینده تلاش خواهد کرد.

شما گزینه سرمربی گری تیم ملی پس از کی روش خواهید بود؟!: ابتدا یک سخنی در خصوص کی روش بگویم که سرمربی تیم ملی خودش منشا اصلی شایعات است و رسانه ها پا به پای او به این شایعات دامن می زنند که به نظر من هر دوی این ها به نفع تیم ملی ایران نیست.

تعطیلی لیگ در بهار:کی روش آمد و یک مشکل بزرگ را در لیگ ایجاد کرد و آن هم بازی های بی پایه و اساس که برای تیم ملی در بهار در نظر گرفت و می خواهد بی مورد لیگ را تعطیل کند.
اگر کی روش من را برای جلسه ای دعوت کند، حتما به ایشان می گویم که صحبت هایش بی پایه و اساس است. چرا که واقعا برگزاری بازی برای تیم ملی در زمانی که چهار باشگاه ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا می خواهند بازی کنند هیچ فایده ای ندارد و فقط تیم های ایرانی مدعی در لیگ قهرمانان آسیا را متضرر می کند.