به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مجتبی تقوی در نشست خبری پس از بازی تیم های ذوب آهن و سپاهان حاضر شد و درباره این دیدار گفت: شهرآورد اصفهان بسیار با کیفیت تر و بهتر از شهرآورد تهران بود و بازیکنان کیفیت فنی بسیار بالاتری نسبت به شهرآورد تهران نشان دادند.
ذوب آهن تیم برتر زمین بود. اما تفاوت ما با سپاهان در اینجا بود که سپاهانی ها فاکتور تجربه را چاشنی بازیشان کرده بودند.

داوری دیدار:ما بچگانه از تیمسپاهانگل خوردیم و یک گل را نیز به ثمر رساندیم که داور آن را آفساید گرفت که من نمی خواهم بگویم که به خاطر گل آفساید بازنده شدیم، اما این صحنه را به کارشناسان واگذار می کنم.

بقا در لیگ:یا توقع من از تیم ذوب آهن بالا است یا این که تیم ذوب آهن کیفیت بازی اش را باید بالا ببرد و این چالشی است که مدت ها میان من و ذوب آهن برقرار است. اما تیم ذوب آهن با این ظرفیت در مقابل تیم سپاهان که یکی از با کلاس ترین تیم های ایران است بازی خوبی را نشان داد و نشان داد که پتانسیل ماندن در لیگ را دارد.
ذوب آهن در لیگ می ماند، چرا که ظرفیت ماندن در لیگ را دارد و من اگر امروز مربی این تیم هستم، شرایط ذوب آهن می دانستم و انتظارات مدیران را نیز در نظر داشتم، پس از آن دسته مربیانی نیستم که مدام بگویم که تیم را خودم نبستم.

بازی های باقی مانده:شش هفته است که با تیم های بالا نشین بازی کرده ایم و نتایج بدی هم کسب نکرده ایم. اما به شما قول می دهم که بازی های آسان ما از هفته دیگر آغاز شده و در لیگ خواهیم ماند. بازی های ما در پایین جدول بسیار آسان تر از بازی با تیم های بالای جدول است، چرا که آنها همانند ما و در کیفیت ما قرار دارند و راحت تر از تیم های بالای جدول می توان از آنها امتیاز گرفت.

نارضایتی از فرهادی:
امیدوارم که تیم ذوب آهن در لیگ بماند، چرا که ما از موقعیت هایمان به خوبی استفاده می کنیم. اما از بازیکنان با تجربه انتظار داریم که به کمک تیم ما بیایند. برای مثال اسماعیل فرهادی توقعات من را برآورده نکرده است، چرا که من از او بسیار انتظار دارم.


قهرمانی سپاهان:سپاهان یکی از بهترین تیم های ایران است و یک سر و گردن بازی را نسبت به تیم های دیگر ایران با کیفیت تر انجام می دهد و قطعا می تواند یکی از گزینه های مدعی قهرمانی باشد، چرا که بازیکنان دقیقا همان چیزی که کرانچار انتظار دارد انجام می دهند.