به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: ادنآزارد، ستاره جوانچلسی، مصمم است تا مانند کریسرونالدوو لیونلمسی، به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل شود.
این ستاره بلژیکی در این فصل نمایش های بسیار خوبی با پیراهن چلسی ارائه داده و در ۳۴ دیداری که در همه رقابت ها برای آبی ها به میدان رفته، ۱۱ گل به ثمر رسانده است اما قصد ندارد به همین مقدار اکتفا کند.
رونالدو و مسی در ۶ سال اخیر توپ طلا را بین خود تقسیم کرده اند اما آزارد مصمم است تا بتواند به سطح این دو فوق ستاره دنیای فوتبال برسد.
او به بی بی سی گفت: " آنها بهترین بازیکنان دنیا هستند. آنها در هر دیدار یک، دو یا سه گل به ثمر می رسانند. این چیزی است که شما باید آن را به عنوان هدف در نظر بگیرید؛ اینکه به این سطح برسید. آنها بی تردید بازیکنان بسیار بسیار سطح بالا هستند.
من قبلا گفتم که من در بین بهترین دنیا هستم اما می توانید ببینید که بازیکنان خوب بسیار زیادی در دنیا هستند.
برای رسیدن به سطح مسی و رونالدو، باید هر روز تمرینات سختی انجام داد؛ باید از کار خودم لذت ببرم و تا آنجا که می توانم، توانایی هایم را در زمین فوتبال به نمایش بگذارم.
چیزی که راضی ام می کند که این است که صفت " جوان " را از خودم دور کردم زیرا این نشان می دهد که از سدی عبور کردم و یک گام در دوران حرفه ای ام پیشرفت داشتم. "