به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مانوئل پیگرینی، سرمربیمنچسترسیتی، در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل بارسا در لیگ قهرمانان، سه خبر خوب دریافت کرد.
سرخیوآگوئرو، سمیرنصریوفرناندینیو، سه بازیکن تاثیرگذار این فصل سیتی، با پشت سر گذاشتن مصدومیت، شرایط تمرین کردن را به دست آوردند و می توانند تیم شان را در دیدار مقابل ساندرلند در فینال جام اتحادیه همراهی کنند.
در حالی که پیگرینی گفته بود آگوئرو برای یک ماه از میادین دور خواهد بود، مهاجم آرژانتینی از روز چهارشنبه به تمرینات سیتی برگشت. او در دیدار مقابل تاتنهام از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شده بود.
نصری هم که در دیدار مقابل نیوکاسل از ناحیه زانو آسیب دید، بدون محافظ زانو، در تمرینات حضور پیدا کرد. او از هفته گذشته به تمرینات برگشته بود اما با استفاده از محافظ و به تنهایی تمرین می کرد.
هرچند ممکن است دیدار رفت مقابل بارسا برای بازگشت ستاره فرانسوی کمی زود باشد اما او به احتمال بسیار زیادی می تواند تیمش را در دیدار برگشت مقابل حریف کاتالانی همراهی کند.
فرناندینیو هم که از ناحیه ران آسیب دیده بود، تمرینات سبکش را آغاز کرد و از چند روز دیگر می تواند با بقیه اعضای تیم تمرین کند.
او روز گذشته در صفحه توئیترش نوشت که احتمالا از ۱۵ روز دیگر می تواند برای سیتی به میدان برود.