به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:شاید خیلی ها بخواهند بدانند در جلسه ۷۵ دقیقه ای بازیکنان پرسپولیس با علی پروین چه گذشته که آنها حاضر به شکستن اعتصاب و برگزاری تمرین شدند.

هر چند در این جلسه پروین قول و وعدهایی برای رساندن پول به بازیکنان در اسرع وقت نداده اما عجیب است که بازیکنان در پایان جلسه حاضر به تمرین شده اند و فعلا می خواهند با همان پاداش های ۱۰ میلیون تومانی دلخوش باشند.
ظاهرا در ابتدای جلسه امروز علی پروین خطاب به بازیکنان می گوید: «شما هر تصمیمی بگیرید من قبول دارم. اگر بخواهید تمرین کنید من از شما حمایت می کنم و اگر هم تمرین کنید پایتان می ایستم.»
بعد از این حرف ها سیدجلال حسینی خطاب به پروین می گوید: «اینطوری که نمی شود. شما مدیرعامل باشگاه هستید و نمی توانید این مساله را به گردن ما بیاندازید. شما باید بگوئید ما چه کار کنیم؟»
در این میان علی دایی وارد معرکه می شود و می گوید: «ایشان(خطاب به پروین) که گفته پولی در کار نیست پس بهتر ست خودتان تصمیم بگیرید.»
بعد ازاین حرف های دایی بازیکنان ساک هایشان را جمع کرده و تصمیم به ترک ورزشگاه درفشی فر می گیرند تا اعتصاب برای روز چهارم ادامه داشته باشد اما سرانجام منصرف می شوند و تمرین می کنند.
ظاهرا پرسپولیسی ها به این دلخوشند تا بعد از انجام دو بازی مقابل فجر و صبا و در تعطیلی حدودا یکماهه لیگ مطالبات معوقه شان از سوی پروین پرداخت شود.