به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: شاگردان امیر قلعه نویی با شکستی که مقابل مس کرمان متحمل شدند، با حذف از جام حذفی، حال در اندیشه حضور در ادامه بازی های لیگ هستند. ستارهمدانی، مربی استقلال در خصوص شرایط این روزهای این تیم گفت: به نظر من استقلال شکست بدی را در مقابل مس داشت و کمترین حق ما در این بازی ها، حضور در فینال بود که به هر حال، با توجه به اینکه این جام جام شگفتی هاست ما بازی را واگذار کردیم. به هر جهت، باید آن را فراموش کنیم و چشم به ادامه بازی ها داشته باشیم.
وی افزود: باید با تمرکز بیشتری وارد ادامه بازی ها شویم و با ریکاوری خوب روحی روانی که داشتیم و تمرینات خوبی که پشت سر گذاشتیم، به امید خدا و با تلاش بچه ها به این مهم خواهیم رسید.
مربی استقلال با اشاره به بازی این تیم مقابل سایپا نیز خاطرنشان کرد: تیم سایپا تیم خوبی است و مربی خوبی دارد و فوتبال خوبی را به نمایش می گذارد و ما باید مقابل آنها با نهایت هوشیاری به میدان برویم. به هر حال بچه ها هم در این اوضاع، شرایط حساس استقلال را درک کردند و امیدواریم که با شکست سایپا بتوانیم به شرایط آرمانی برگردیم و صدرجدول را حفظ کنیم.
همدانی همچنین با اشاره به دیدار اخیر کی روش و قلعه نویی گفت: به نظر من در ماجراهای اخیر کی روش مرتکب اشتباه شده بود و خوشحالم که این اشتباه خود را پذیرفت و با امیرخان دیدار کرد تا سوتفاهمات هرچه زودتر برطرف شود.
وی افزورد: به هر حال همانطور که امیرخان قبلا هم گفته بودند، تنها راه استقلال و تیم ملی، راه تعامل است و ما هم مثل هر ایرانی، آرزویی جز موفقیت تیم ملی کشورمان در جام جهانی نداریم. به عقیده بنده کی روش هم باید مثل ولاسکو ره تعامل با همه را در پیش بگیرد تا هر کس به سهم خود به تیم ملی کمک کند و شاهد موفقیت تیم ملی باشیم.
همدانی ضمن اشاره به دیدار کی روش با رحمتی نیز افزود: سید مهدی برای تیم ملی زحمت زیادی کشده و اگر دوستان با شعار حمایت ۸۰ ملیون ایرانی از تیم ملی جلو آمده اند، کمی هم به حرف مردم گوش کنند و با گذشت خود را برگشت رحمتی را به تیم ملی باز کنند چرا که او از بابت کاری که کرده بود، متنبه شده و می تواند حالا به تیم ملی کمک زیادی کند.
مربی استقلال در آخر نیز در واکنش به اظهار نظر یکی از اعضای کادرفنی این تیم مبنی بر تاثیر گذاری غیبت چند روزه وی در نتیجه گیری تیم اظهار داشت: در استقلال کار گروهی و تیم ورک همیشه کارها را پیش برده و امیرخان با این همه جامی که آورده اند هم هیچ گاه اینطور صحبت نکرده اند. آقای قلعه نویی همیشه با مشورت همه کادرفنی تصمیم نهایی را می گیرند و با این همه رزومه که دارند، متکی به شخص نیستند. به هر حال اگر چنین صحبتی مطرح شده باشد هم اصلا قشنگ نبوده و نیست و امیرخان قطعا با آن برخورد لازم را خواهد کرد.