به گزارش ملت ایران به نقل از فوتبال آنلاین پپ گواردیولا در صحبت با دوستان و نزدیکانش اعلام کرده علاقه دارد دوباره مربی گری را از سر بگیرد.

پپ گواردیولا برمی گردد

روبرتو مانچینی کسی است که باید بیشتر از همه نگران باشد زیرا با آمدن ۲ تن از کادر بارسلونا به منچسترسیتی خیلی ها اعتقاد دارند که پذیرفته شدن پپ گواردیولا در این تیم قریب الوقوع است.

اما پپ گواردیولا فقط تهدیدی برای مانچینی نیست. حتی روبرتو دی متئو نیز باید روزهای خودش را در چلسی در خطر ببیند زیرا ممکن است رومان آبراموویچ به این نتیجه برسد که مربی رویایی اش را پیدا کرده. از طرف دیگر آرسن ونگر با اینکه در انتهای خط قرار دارد شاید باید به این نتیجه برسد که این بهترین موقعیت برای آرسنال است تا با شیوه ی پپ فوتبال بازی کنند.

یک منبع نزدیک به گواردیولا اینگونه عنوان کرد: برگشت پپ به فوتبال بلاشک است و در دیرترین حالت تصمیم خود را تا ژانویه یا فوریه خواهد گرفت. او تا تابستان سال آینده صبر نخواهد کرد زیرا یک مربی حرفه ای این کار را نمی کند. یک مربی حرفه ای می خواهد بازیکنان مورد نظرش را برای انتقال مشخص کند و این بدون گذراندن زمان در یک باشگاه مقدور نیست.

پپ گواردیولا مربی پر افتخار بارسلونا یک سال است که در نیویورک زندگی می کند و مطمئنا انگلیسی صحبت کردن او تا به حال بسیار پیشرفت داشته پس لیگ های انگلیسی می توانند گزینه ی خوبی برای او باشند.