به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که طی روزهای گذشته بارها در مورد نحوه آماده‌سازی این تیم برای حضور در مسابقاتجام‌جهانیاظهار نظر کرده است، بار دیگر خواسته‌هایش از مسئولان ورزش و فوتبال ایران را مطرح و ابراز امیدواری کرد با حمایت‌های همه آنها، شاگردانش بتوانند در برزیل بهترین نتایج را به دست آورند.

کارلوس کی روشدر یکی از معدود مصاحبه هایش با بخش های ورزشی رادیو، بعدازظهر امروز دوشنبه مهمان رادیو جوان بود و به سوالات مطرح شده در مورد تیم ملی و اتفاقاتی که طی روزهای اخیر رخ داده است پاسخ داد. اکثر مسائلی که در این گفتگو مطرح شد طی روزهای گذشته از سوی وی در رسانه های مختلف منعکس شده است.

با این حال کارلوس کی روش در بخشی از این گفتگو پیرامون دعوت علی کریمی بازیکن فعلی تراکتورسازی به تیم ملی گفت: درهای تیم ملی به روی علی کریمی باز است.

وی در مورد اینکه آیا احتمال بازگشت رحمتی به تیم ملی وجود دارد گفت: من همواره از زحماتی که رحمتی برای تیم ملی کشیده تشکر کرده ام. او احتمالا بهترین دروازه بان حال حاضر فوتبال ایران است اما لازم است تکرار کنم که برخی بازیکنان نگرشی اشتباه دارند و فکر می کنند لباس تیم ملی متعلق به آنهاست. همه بازیکنان باید قدر پیراهن تیم ملی را بدانند چرا که این لباس مال هیچکس نیست.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد خبرهایی که این روزها در مورد پیشنهاداتی که به وی مطرح می شود گفت: نمی توانم این پیشنهادات را تکذیب کنم. از این بابت خوشحالم اما همانطور که قبلا نیز گفته بودم من ذهنم را روی تیم ملی فوتبال ایران و صعود به مرحله دوم متمرکز کرده ام. بعد از جام جهانی می توانم در مورد این پیشنهادات فکر کنم.

کارلوس کی روش همچنین از علی دایی به عنوان چکیده فوتبال نام برد و گفت: بازی های او در آلمان را به یاد دارم. او انسان خاصی است و دوست داشتم برای آماده سازی تیم ملی در جام جهانی علی دایی را در خدمت داشتم!