به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: رودررویی علیکریمیو بختیار رحمانی در مصاف فوق العاده حساس فرداتراکتورسازیفولاد می تواند صحنه های فوق العاده ای در زمین مسابقه به وجود بیاورد. حتی اگر زمین ورزشگاه تبریز یخ زده باشد و به قول علی کریمی انگار در این زمین روی موزائیک بازی می کنیم اما در این شرایط سخت هم می شود از مهره های آس دو تیم توقع درخشش داشت، حتی برای یک دقیقه، یک دقیقه سرنوشت ساز.
بختیار رحمانی پاس های قطری، پاس های فرار و کارهای ترکیبی ریز را خیلی خوب بلد است و البته خوب کاشته می زند و جزو گلزنان شاخص تیمش در لیگ برتر بوده. او که در جوانی بازوبند کاپیتانی فولاد را بر بازو می بندد در این تیم یک لیدر و همه کاره است که می تواند نقش تعیین کننده ای در ریتم و ضرباهنگ حملات تیمش داشته باشد.
آن سوی میدان علی کریمی تمام این فاکتورها را دارد و البته پنالتی زن تر و خونسر درت رو راحت ار زحمانی کار می کند. البته شاید جادوگر در زدن ضربات آزاد کمی از رحمانی عقب تر باشد اما هم تجربه اش بیشتر است هم اینکه به خاطر نام و اعتبارش می تواند به لحاظ رونی روی تیم حریف تاثیر بگذارد. کریمی البته شاید به خاطر اختلاف سنی با بختیار نسبت به او کند تر باشد اما به هر حال وزنه ای قابل اتکا برای تونی خواهد بود که می تواند تیم جوان و دونده فولاد را با یک حرکت تمام کننده و بی نظیر دست خالی به خانه بفرستد.
حتما می شود از دوئل این جادوگر تکنیکی با یک تیم با تکنیک و کاپیتان همه کاره اش صحنه های جذابی بیرون آورد. پس حتما فردا بعد از ظهر از پای تلویزیون تکان نخورید.