به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: تیم فوتبالاستقلالتهران که طبق برنامه و در مرحله نیمه نهاییجام حذفیفوتبال کشور، فردا و از ساعت ۱۷ در ورزشگاهآزادیپایتخت به مصاف تیم مس کرمان خواهد رفت، عصر امروز و از ساعت ۱۵ تمرینات آماده سازی خود را در کمپ مرحوم ناصر حجازی پیگیری کرد.
*امیرقلعه نویی، سرمربی آبی پوشان که ظهر امروز در نشست خبری خود با رسانه های گروهی حاضر شده بود، امروز با اندکی تاخیر به کمپ حجازی آمده و به محض ورود نظاره گر تمرین آبی پوشان شد.
*خسرو حیدری که این روزها مراحل درمانی مصدومیت خود را طی می کند، در این نوبت تمرینی حضور نداشت. ضمن اینکه احمد جمشیدیان نیز به علت مصدومیت طولانی مدت خود، دیگر غایب تمرین امروز بحساب می امد. البته لازم به ذکر است که مجید غلام نژاد که به علت محرومیت نمی تواند استقلال را در بازی فردا همراهی کند، در تمرین امروز حاضر و پا به پای سایر هم تیمی های خود به مرور آیتم های تمرینی پرداخت.
*در ابتدای این نوبت از تمرین آبی پوشان، مجید صالح که در زمان تاخیر قلعه نویی، شروع تمرین را بر عهده داشت، بازیکنان را به گوشه ای فراخوانده و دقایقی را برای آنان به صحبت پرداخت. ضمن اینکه مربی استقلال به مناسبت سالروز تولد سیدمهدی رحمتی، این روز را به وی تبریک گفت و از بازیکنان خواست تا دروازبان تیم را مورد تشویق خود قرار دهند. پس از این بازیکنان استقلال یک به یک با رحمتی به خوش و بش پرداخته و تولد وی را تبریک گفتند.
*دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی و علوم ورزشی استقلال که در تمرین امروز آبی پوشان حضور یافته بود، دقایقی را با برهانی، صادقی و آندو تیموریان به گفت و گو پرداخته و شرایط این نفرات را جویا شد.
*یکی از جالب توجه ترین اتفاقات تمرین امروز، شوخی عجیب و در نوع خود جالب اکبرپور با عمران زاده بود که حسابی باعثخنده بازیکنان شد. داستان از این قرار بود که رحمتی با گرفتن دستان عمران زاده، او را سیبل کرد تا بدین ترتیب این سیلی محکم اکبرپور به مدافع استقلال باشد که توجه همه را به خود جلب کند.
*داستان پورشه در این روزهای فوتبال ایران حسابی داغ است. پس از این که سیاوش اکبرپور پای پورشه اش را به تمرین ابی ها باز کرد، امروز نیز حنیف عمران زاده، با خودروی پورشه به تمرین آمده و توجهات را جلب خود کرد.
*حمید بابازاده، مربی دروازبانان تیم استقلال، با ۳۰ دقیقه تاخیر خود را به کمپ حجازی رسانده و در تمرین آبی ها حضور یافت. داستان از این قرار بود که خودروی بابازاده در مسیر منتهی به کمپ حجازی پنچر شده بود تا مربی استقلال نتواند در موعد مقرر خود را به تمرین برساند.
*میرشاد ماجدی، سرپرست استقلال که امروز به جلسه هماهنگی پیش بازی تیمش برابر مس حاضر شده بود، در این نوبت از تمرین استقلالی ها حضور نداشت. ضمن اینکه منصور پورحیدری، رئیس کمیته فنی استقلال و همچنین شاهرخ بیانی، از اعضای این کمیته، ناظران ویژه تمرین ارموز بودند.
*در ابتدای تمرین استقلالی ها زیر نظر امیر حاج قاسم، مربی بدنساز تیم به نرم دوی به دور زمین پرداختند. البته تمرین آقا وسط در سه گروه تیمی، سانتر از جناحین توسط نیکبخت، بیک زاده، کاروالیو و سرزنی نفرات استقلال از دیگر آیتم ها مدنظر کادرفنی برای آبی پوشان بود که تحت نظر امیر قلعه نویی انجام شد.
*در آخرین آیتم تمرینی استقلال، بازیکنان این تیم به دستور کادرفنی به زدن ضربات پنالتی پرداختند تا با آمادگی کامل و مرور همه جوان تمرینی خود را برای بازی حساس فردا آماده کنند. البته مجید غلام نژاد که در بازی فردا محروم خواهد بود، در این آیتم تمرینی شرکت نکرد.
*حدود ۲۰ نفر از هواداران استقلال خود را به کمپ زنده یاد ناصر حجازی رسانده بودند تا از نزدیک شاهد تمرینات استقلالی ها باشند.
*آندرانیک تیموریان که به تازگی به جمع بازیکنان استقلال برگشته، پس از تمرین امروز در دفتر کمپ حجازی، دقایقی را با امیر قلعه نویی، سرمربی تیم به گفت و گو پرداخته و شرایط خود را برای وی تشریح کرد.
*گفتنیست که استقلالی ها پس از تمرین امروز به هتل پارسیان اوین رفتند تا اردوی پیش بازی خود را در این محل برگزار کنند. لازم به ذکر است که بازیکنان و کادرفنی استقلال جشن تولد مختصری را هم برای کاپیتان این تیم در نظر گرفته اند که امشب در محل اقامت آبی پوشان برگزار خواهند کرد.
*دیدار دو تیم استقلال و مس کرمان از مرحله نیمه نهایی بازی های جام حذفی فوتبال کشور، فردا و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.