به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:برایپرسپولیسکه بعد از برد مقابل سپاهان احیا شده و حالا در فاصله سه امتیازیصدرجدولقرار دارد بازگشت به صدر قبل از تعطیلات حدودا یک ماهه لیگ برتر باید بسیار با اهمیت باشد چرا که این تعطیلی می تواند ریتم تیم های مدعی را کند کرده و البته بقیه مدعیان که اتفاقا همگی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند و در شرایط مسابقه می مانند، آماده نگه دارد.

با این وجود شاید بررسی دو بازی باقیمانده پرسپولیس و مقایسه آن با دو بازی تیم های فولاد و استقلال که بالای سر تیم دایی قرار گرفته اند حداقل روی کاغذ شانس بازگشت به صدر قبل از تعطیلات را زنده کند.
پرسپولیس یکشنبه آینده به شیراز خواهد رفت و با تیم قعرنشین فجر بازی خواهد کرد و ۱۱ روز بعد از آن باید در تهران مقابل صبا بازی کند که این تیم هم شرایط فوق العاده ای ندارد و در نیمه پائینی جدول است.
هر چند فاصله ۹ روزه تا بازی فجر و بعد از آن فاصله ۱۱ روزه تا بازی صبا بعد از این همه بازی پرفشار شاید دردسر ساز شود و با توجه به بازی های استقلال و فولاد در جام حذفی آنها این روند را ادامه می دهند – که البته می تواند تبعات منفی هم داشته باشد - اما کیفیت رقبای دو مدعی دیگر نشان می دهد آنها کار سخت تری نسبت به پرسپولیس برای جمع آوری امتیاز در بازی های باقیمانده دارند.
استقلال در این دو هفته باید مقابل سایپا در تهران و سپس ملوان در انزلی بازی کند که هر دو تیم های میانه جدولی اند و البته بازی در ملوان مقابل تیم خوب اسکوچیچ دشواری های زیادی دارد.
فولاد هم باید مقابل همین ملوان در اهواز بازی کند و سپس مقابل تیم مدعی نفت در تهران به میدان برود که این بازی ها پرسپولیس را برای رسیدن به صدر قبل از تعطیلات امیدوار می کند.
البته باید دید از آنجایی که پرسپولیس در بیرون از خانه بد نتیجه می گیرد می تواند از پس تیم های بحران زده ای مثل فجر، داماش و استقلال اهواز در خانه آنها برآید یا نه.