به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: هیچکس آن حرکات عجیب و غریبعلی نظر محمدیدروازه بان سابقپگاه گیلانرا فراموش نمی کند که چگونه غش می کرد، اشک می ریخت و به تیم و همبازی هایش هیجان می داد. نظرمحمدی خیلی زود بعد از دوران بازیگری با شرکت در کلاس های مربیگری رو آورد روی نیمکت داماش نشست تا بعد از لبریز شدن صبر عابدینی و اختلاف با افشین ناظمی، گلر سابق رشتی ها در ۶ هفته باقیمانده از لیگ سرمربی داماش باشد.
عل نظر اولین بار در تبریز به عنوان سرمربی روی نیمکت داماش نشست و در روزی که همه نگاه ها به وی آی پی ورزشگاه یادگار و حضور تونی اولیویرا در تبریز بود بعد از آن همه باخت خرد کننده از تبریز یک امتیاز شیرین به رشت آورد.
علی نظر اما در اولین روز سرمربیگری اش دوباره گریست و هیجان زده شد تا سوژه باشد. ظاهرا در این چند هفته باقیمانده او می تواند سوژه خوبی برای عکاسان باشد باید دید در بازی آینده تیمش در رشت و مقابل هواداران داماش واکنش های احساسی او چقدر از این تصاویر بی نظیر را به خبرگزاری ها خواهد فرستاد. به نظر می رسد داماش با این چهره ویژه جدا از اینکه از نظر فنی شرایط بهتری پیدا می کند یا نه تیم هیجان انگیز تری خواهد شد.