به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: گرثبیلستاره ولزی باشگاهرئال مادریدتمام طول هفته گذشته را به برگزاری تمرینات بدنسازی گذراند. جلسه تمرینی دیروز او نیز درکنار کارواخال در داخل تجهیزات باشگاه مادریدی دنبال شد ولی رافائل واران بعد از هفته ها غیبت به طور کامل تمریناتش را انجام داد و حالا نامش را در جمع بازیکنان آماده رئال مادرید می بیند
تمام شواهد و قراین حاکی از آن است که بیل در بازی این هفته رئال در ورزشگاه سن ممس و مقابل بیلبائو حضور نخواهد داشت. او جلسه تمرینی دیروز تیمش را نیز در سالن بدنسازی دنبال کرد و حالا ۵ روز است که بیل در جلسات تمرینی اصلی تیمش شرکت نمی کند و از همین رو تردیدهای زیادی برای حضور او در بازی با بیلبائو وجود دارد.
در جلسه دیروز تیم ماریدی بیل و کارواخال غایبان اصلی بودند. کارواخال از ناحیه کمر احساس ناراحتی می کند. سایر بازیکنان رئال هم زیر نظر آنچلوتی تمریناتشان را دنبال کردند وتعدادی از بازیکنان تیم پایه ای رئال نیز دراین جلسه تمرینی حضور داشتند.
واران به طور کامل تمرینات را با سایر هم تیمی هایش دنبال کرد و سامی خدیرا همچنان برای رهایی از بند مصدومیت زانو مبارزه می کند.
بازیکنان رئال در جلسه تمرینی دیروز تمرینات کششی عضلانی و تمرینات با توپ را دنبال کردند و ۴ دروازه بان تیم نیز زیر نظر مربی دروازه بانان رئال، آقای وچی تمرین کردند.