ملت ایران: علی فتح الله زاده درباره شرایط تیمش گفت: «خوشبختانه توانستیم بخشی از طلب های بازیکنان را پرداخت نکیم و شرایط حالا کمی بهتر شده است. به کمک یکی از دوستان خیلی خوبم، ۷۰۰ میلیون تومان را گرفتیم و بین بچه های تیم تقسیم کردیم.»

‫او درباره بازیکنانی که پول های شان را نگرفتند گفت: «فقط آرش فعلا چیزی نصیبش نشده. او جای پول رفت مصاحبه کرد. حالا باید یک جریمه ای هم برای آقا جواد و سید مهدی رحمتی در نظر بگیرم که پا شدند رفتند تلویزیون اما به من خبر ندادند تا بنشینم و حرف های شان را گوش کنم!(می خندد و اصرار دارد بنویسیم که شوخی کرده و با همین لحن ادامه می دهد) تازه ملی پوشان مان که ماشاالله بعد از برد کره اوضاع مالی شان خوب است، شاید از بچه ها کمی هم قرض گرفتیم.»

‫مدیر استقلال درباره اینکه تیم ملی با لباس قرمز چطور توانست با رشادت کره را ببرد هم گفت: «اگر آبی می پوشیدیم حتما ۴ تا به کره ای ها می زدیم.»

او ادامه داد: «من هم می خواهم برای این پیروزی غرورانگیز به تیم ملی کادرفنی، بازیکنان و همه مردم خوب مان تبریک بگویم. بچه ها واقعا عالی بازی کردند اما این پایان کار نیست. واقعا ازبکستان از همه تیم های گروه ما خطرناک تر است. تیمی که فیزیکی بازی می کند و تحلیل هم نمی رود. باید خیلی مراقب باشیم.»

او در پایان درباره مصاحبه ای که درباره پرسپولیس داشته هم گفت: «من واقعا قصد نداشتم باعثدلخوری سردار بشوم. من فقط کمی شوخی کردم. ایشان یکی از بهترین مدیرهای فوتبال ایران است که زحمات زیادی کشیده. البته فشار و استرس زیادی را در کارشان تحمل می کنند اما شک ندارم که پرسپولیس هم امسال می تواند به شرایط ایده آل برسد.»

خبرانلاین