به گزارشملت ایرانبه نقل از فارس، حنیف عمران‌زاده در حاشیه تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت مالی خود اظهار داشت: متأسفانه بعد از گذشت ۱۱ هفته از رقابت‌های لیگ برتر هنوز یک ریال هم دریافت نکرده‌ایم و این مسئله تمرکز ما را بر هم زده است.

وی افزود: همه تیم‌ها حداقل ۲۰ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده است ولی ما پولی نگرفته‌ایم که اگر این روند ادامه پیدا کند مجبور هستم ماشینم را بفروشم چون شرایط خیلی برام سخت شده است.

عمران‌زاده تأکید کرد: مسئولان تیم استقلال در تلاش هستند تا به بازیکنان پول برسانند اما در این بین ما خیلی اذیت شدیم و هنوز بابت فصل گذشته نیز طلب دارم.

مدافع استقلال در خصوص شرایط فعلی تیم استقلال گفت: بعد از ۲ روز تعطیلی در ۲ نوبت صبح و عصر تمرینات‌مان را آغاز کردیم و تلاش می‌کنیم تا به آمادگی مطلوب دست پیدا کنیم.

عمران‌زاده در خصوص صحبت‌هایی که مسئولان تراکتورسازی عنوان کردند و گفته‌اند قلعه‌نویی فصل پیش به بازیکنان تیمش اعلام کرده تا مقابل استقلال شل بازی کنند گفت: این صحبت‌ها صحت ندارد چون قلعه‌نویی اهل این کارها نیست. بازیکنان تراکتورسازی در بازی مقابل ما از جانشان مایه گذاشتند و نمی‌خواستند در تبریز شکست بخورند و من فکر می‌کنم آنهایی که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند باید عاقلانه فکر کنند چون قلعه‌نویی در هر تیمی که بوده به فکر موفقیت است و به دنبال این کارها نیست.