به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: تاتامارتینو، سرمربی آرژانتینیبارسلونادرکنفرانس خبریاش قبل از بازی امشب بارسلونا مقابل مالاگا شرکت کرد و از مسائل مختلفی صحبت کرد. دراینجا می توانید گزیده ای از صحبت های او را مطالعه کنید:
*بازی پیش رو: دراین بازی هم ما می خواهیم حرف اول را بزنیم و هم مالاگا. می دانیم که چطور باید دراین بازیها حضور بیابیم ولی گاهی وقتها تیم حریف موفق می شود. باید از اولین فرصتها بهره برد؛ فرصتهایی که بازی را باز می کنند.
*رئال مادرید: بهترین راه برای آنکه رئال را به زیر بکشیم این است که به پیروزی برسیم. اگر با همین اختلاف به هفته سی و هشتم برسیم، قهرمان خواهیم شد. بازی مقابل مالاگا به خاطر جدایی رئیس باشگاه، مبدل به بازی مهمی نشده است؛ حتی این اتفاق تیم را قوی تر هم نموده.
*بحران هفتگی: شرایط ایده آلی نیست. همه ما می خواهیم کارمان را به خوبی انجام داده ودرکنار هم ومتحد بمانیم. به تصمیم رئیس باشگاه احترام می گذارم. ما باید درزمینه ورزشی باهم مشارکت داشته باشیم. این راه خوبی است که می توانیم درآن مشارکت کنیم.
*اینیستا: نگران او نیستم ولی امیدوارم که هرچه زودتر بازگردد. او تمرینات متفاوتی انجام داده وباید ببینیم که از روز دوشنبه به بعد اوضایش چطور پیش می رود. او برای مدتی طولانی از میادین دور نخواهد بود
*دوره حضور در بارسا: من خیلی شفاف حرف می زنم. هیچ کسی در دنیای فوتبال جایگاه تضمین شده ای ندارد. یادتان هست که بعد از بازی با آژاکس چه اتفاقهایی رخ داد؟ کسی به آن اتفاقات اهمیت نمی داد. دنیای فوتبال همین است. شاید یکی بخواهد در پروژه باشگاه مشارکت داشته باشد ولی من نمی توانم هیچ چیزی را تضمین کنم.
*برنامه ریزی: من درحال برنامه ریزی نیستم. چون از جایی آمده ام که همه کارها ۵ دقیقه قبل از آغاز فصل انجام می شود. البته نمی گویم که این کار و روش درستی است
*روسل: قبل از آنکه روسل استعفایش را اعلام کند با او حرف زدم. او همیشه اطمینان زیادی به من داشت. من ترجیح می دادم که می شد همچنان کنار هم باشیم ولی این طور نشد. اودرمورد دلایلش برای استفعا به من همان چیزهایی را گفت که به شما روزنامه نگاران گفت
*نیمار: باید به عملکرد نیمار و پدرش برای اجازه دادن بابت انتشار تمام آمار و ارقام و جزئیات قراردادشان با بارسا اشاره کرد ولی بعید می دانم که این اتفاق روی عملکرد او تاثیری داشته باشد.
*ضعف بیشتر: من ضعیف تر نشده ام. روسل همواره از من حمایت کرده ولی درمورد رئیس جدید باشگاه و سوبی سارتا هم همین را می گویم. من از ماه ژوئن تا به امروز با این افراد بیش ازهر فرددیگری صحبت کرده ام
*اتحاد در تیم: توقعات از تیم ما الان بیشتر از قبل نشده است؛ چون همیشه خیلی از ما توقع می رود. باید موفقیت های ریز ریز به دست آوریم تا بتوانیم به موفقیت های بزرگ برسیم. اوضاع رختکن خوب است. بازیکنان از حضور در بارسا لذت می برند و می خواهند مثل هرسال به قهرمانی رسیده و به سبک بازی تیم برای رسیدن به جامهای قهرمانی احترام بگذارند. بازیکنان از شرایط به وجود آمده متاسف هستند ولی می دانند که بهترین راه برای رهایی از شرایط این است که اوضاع را از دید فوتبالی پیش ببرند.