به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: انگار هر بار که صندلی مدیریت باشگاهپرسپولیسخالی بماند یکی از این برادران انصاری فر باید پا پیش بگذارد و گزنه باشد. حاج عباس انصاری فر را خیلی ها می شناسند؛ برادر بزرگتر محمد حسن مدافع چپ پرسپولیس در دهه ۶۰ و دکتر محمد حسین انصاری فر مدیر مسوول روزنامه پرسپولیس که سل هاست مهمترین نشریه هواداری پرسپولیس را هدایت می کند.
حاج عباس انصاری فرد حالا در میان ۶ گزینه نهایی هیات مدیره برای هدایت پرسپولیس قرار گرفته و البته در میان این افراد تنها کسی است که سه دوره مدیر این باشگاه بوده است.
حاج عباس ۵۷ ساله طی سال های ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۲،۱۳۸۰ تا ۱۳۸۱ و ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۸ مدیریت این باشگاه را برعهده داشته و البته هیچ کس یادش نمی آید در این سال ها پرسپولیس افتخار قابل توجهی کسب کرده باشد. او در ماجرای انتقال باشگاه به «شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس سهامی خاص»، نماینده سازمان تربیت بدنی بود و نقش داشت. وی در کنار اسماعیل وفایی در این راه تلاش کرد اما هیچ گاه به عنوان مدیر عاملی موفق و محبوب در پرسپولیس شناخته نشد.
حاج عباس آخرین بار در سال ۸۷ جانشین داریوش مصطفوی شد که او هم عمر کوتاهی در مدیریت پرسپولیس داشت. شاید تنها اقدام جالب انصاری فرد در آخرین دوره مدیریتش آوردن زلاتکو کرانچار به این باشگاه برای هدایت پرسپولیس بود که البته خیلی دیر و در فاصله ۱۲ روز تا شروع لیگ نهم حرفه ای رخ داد. انصاری فرد تیم کرانچار را هم خوب نبست و در آستانه دربی استعفا داد.
دوره آخر مدیریت انصاری فرد بسیار کوتاه بود و در این دوران مثل محمد رویانیان با علی کریمی وارد دعوایی شدید شد. سال گذشته و در یکی از استعفاهای صوری رویانیان نام او به خاطر حضور محمد حسن انصاری فر در وزارت ورزش به عنوان گزینه جانشینی رویانیان مطرح شد و حالا او به همراه برادرش بار دیگر برای هدایت این باشگاه پا پیش گذاشته است.
حاج عباس با پروین رابطه بسیار خوبی دارد و البته به غیر از پروین برادرش را هم به عنوان رقیب کنارش خواهد داشت که شاید این سه رقیب کنار هم یک جبهه متحد تشکیل دهند و گزینه های دیگر که البته آنها هم چپ پری دارند را از کورس خارج کنند.